Gwiazdy

Radosław Majdan zdradził, jaką zabawkę upatrzył sobie Henio. "Dopóki mu jej nie kupię, to nie chce wyjść ze sklepu"

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Dzień Dobry TVNRadosław Majdan
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
Dzień Dobry TVN

Radosław Majdan przeżywa w ostatnich latach prawdziwą życiową rewolucję. Reporterka programu Dzień Dobry TVN, Sandra Hajduk-Popińska, zapytała go o jej bardziej prozaiczny aspekt - zmianę stylu, jak i poważniejszy - wychowanie małego Henia.

Radosław Majdan o przyszłości swojego synka

Dla byłego bramkarza synek jest prawdziwym oczkiem w głowie. Wystarczy zajrzeć na jego media społecznościowe, aby zobaczyć, że rola ojca zupełnie go pochłonęła i odmieniła. To właśnie o zdjęcie, które Majdan zamieścił na Instagramie, zapytała go reporterka. Na fotografii widać nieco ponad rocznego Henia, idącego w ślady ojca i kopiącego piłkę na boisku.

- Codziennie wzruszam się, patrząc na niego. To było dla mnie poczucie takiej radości, spokoju, że kurde, on naprawdę lubi piłkę! - powiedział Majdan.

Jak się okazuje, mały Henio zdążył już wybrać sobie zainteresowania. Nie są one dalekie od tych, które pasjonują jego tatę.

- Jak w sklepie zobaczy piłkę, to dopóki mu jej nie kupię, to nie chce z niego wyjść. Zachwyca mnie i fascynuje, że tak młody człowiek wybrał sobie już spośród masy zabawek dwie kategorie - motoryzację i sport! - mówił reporterce Dzień Dobry TVN, podekscytowany gwiazdor. Majdan zupełnie szczerze przyznał, że nie zamierza nigdy zmuszać swojego syna do obrania takiej, a nie innej drogi zawodowej. Jednocześnie jednak przytoczył żarty swojej żony o tym, że wróżył sportową karierę syna już oglądając zdjęcia z USG. 

Były bramkarz zapewnia, że jeżeli piłka nożna nie przestanie interesować jego syna, będzie mógł liczyć na jego wsparcie merytoryczne i naukę. 

Radosław Majdan o swojej metamorfozie

Przy okazji Majdan opowiedział również nieco o tym, jak zmieniał się jego styl na przestrzeni kilku ostatnich lat, oraz czy obecnie szykuje się do wyjścia dłużej, niż jego żona.

- Myślę, że żaden mężczyzna nie jest w stanie przygotowywać się tyle, co kobieta i nie mam tutaj na myśli swojej żony, myślę, że to jest standard - wyznał dyplomatycznie Majdan.

Reporterka naciskała jednak na konkrety. W końcu Radosław Majdan oszacował, że do wyjścia szykuje się około 30 minut.

Były piłkarz obecny jest w polskim show-biznesie od wielu lat, na przestrzeni których jego styl zdążył mocno ewoluować. Dziś na salonach obserwujemy go nie tylko w innej fryzurze, ale i stylizacjach. Jakie zmiany u siebie sam zaobserwował?

- Ja miałem rock`and`rollowy styl, jakbym często pojawiał się na scenie w życiu codziennym. Byłem kolorowym ptakiem i czerpałem z artystycznej duszy - przyznał.

Dziś nie zobaczymy już gwiazdora w ekstrawertycznych strojach czy rockowych koszulkach. Majdan zdecydowanie stonował swój styl a na wydarzeniach kulturalnych pojawia się w marynarkach i garniturach. Zrezygnował z blond włosów i biżuterii, której natłok był charakterystycznym elementem mody wczesnych lat 2000.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości