Gwiazdy

Radosław Majdan kończy 49 lat i zdradza, jakie prezenty dostał na urodziny. "Czuję się naprawdę szczęśliwy"

Gwiazdy

Radosław Majdan to jeden z najlepszych polskich bramkarzy. Były już sportowiec kończy właśnie 49 lat. Jak świętuje tegoroczne urodziny? Czy czuje się spełniony? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Radosław Majdan obchodzi 49 urodziny

Radosław Majdan jest jednym z najlepszych polskich bramkarzy. Sportowiec obchodzi właśnie 49 urodziny. Jak świętuje ten ważny dla siebie dzień? - Rano były prezenty. Od Stanisława dostałem dres jego własnego projektu. Do tego samodzielnie go uszył. Małgosia rano przywitała mnie z wielkim kartonem z kokardą. Od Tadka dostałem laurkę, a Henio dał mi buziaka - mówił w Dzień dobry TVN Radosław Majdan.

Sportowiec wyznała, że czuje się bardzo szczęśliwy. Czy jest coś o czym jeszcze marzy? - Zawsze chciałem mieć rodzinę. Wcześniej moje życie różnie się układało, ale w końcu mam tę stabilizację. Mam wspaniałą żonę, synka, na którego czekałem całe życie, spełniłem się także jako sportowiec. To wszystko daje mi bardzo dużo radości - dodał.

Małgorzata Rozenek-Majdan złożyła życzenia ukochanemu także na Instagramie. W urodzinowym wpisie napisała:

Król ma dziś urodziny, ostatnie z czwórką z przodu. Tyle się w tym czasie wydarzyło, a jeszcze więcej przed nami. KOCHAM CIĘ

Radosław Majdan - kariera

Radosław Majdan urodził się 10 maja 1972 roku w Szczecinie. Był wychowankiem i wieloletnim zawodnikiem Pogoni Szczecin. Grał również w Wiśle Kraków, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski. Był także bramkarzem reprezentacji na Mundialu 2002 roku. Karierę piłkarską zakończył w 2009 roku.

Prywatnie jest mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Para w czerwcu 2020 roku przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Henryka.

Nie widziałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Beata Kozidrak o sekretach, które zdradza w autobiografii. "To opowieść dziewczynki z kompleksami"

Katarzyna Skrzynecka zdradziła, gdzie się wychowywała. "Mieszkanie rozbrzmiewało zawsze radosnym śmiechem rodziców"

Anna Cieślak i Maciej Stuhr zdradzają, co wydarzy się w drugim sezonie serialu "Szadź". "Walczą o swoje dzieci"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości