Gwiazdy

Mariusz Węgłowski gościem Kuby Wojewódzkiego. "Król disco polo u cesarza TVN-u"

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki

Nowy sezon, nowi goście i zaskakujące pytania. Do trzeciego odcinka najnowszego sezonu swojego show, Kuba Wojewódzki zaprosiła Radka Kotarskiego i Mariusza Węgłowskiego. Kim są Panowie?

"Kuba Wojewódzki" – nowy odcinek

Program Kuby Wojewódzkiego to pozycja obowiązkowa w każdej ramówce TVN. Nie inaczej jest i w tym sezonie. Od 16 lutego, co wtorek, możemy oglądać nowe, ciekawe, często zaskakujące rozmowy Cesarza TVN-u. Do trzeciego odcinka, 29. już sezonu, dziennikarz zaprosił męskie grono. We wtorek, 2 marca na słynnych kanapach zasiądą Radek Kotarski i Mariusz Węgłowski. Zanim zaprosimy Was na odcinek, zapoznajcie się z sylwetkami gości. Co o nich wiemy?

Kim jest Mariusz Węgłowski?

Jednym z gości programu Kuba Wojewódzki będzie Mariusz Węgłowski – dzisiaj aktor i piosenkarz, kiedyś policyjny antyterrorysta. Przygodę przed kamerami zaczął w 2004 roku. Pojawiał się w różnych filmach i serialach. Mariusz Węgłowski odnajduje się także jako… piosenkarz disco polo.

Już w ten wtorek Król disco polo u cesarza TVN-u. Będzie bolało

- zapowiedział Kuba Wojewódzki.

Radek Kotarski u Kuby Wojewódzkiego

Drugim gościem trzeciego odcinka programu będzie Radek Kotarski, dziennikarz, przedsiębiorca, pisarz, twórca kanału Polimaty w serwisie YouTube, w którym prezentuje treści edukacyjne. Ostatnio współprowadzący podcast Podsiadło& Kotarski z Dawidem Podsiadło.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Co wydarzyło się w drugim odcinku 29. sezonu programu Kuby Wojewódzkiego? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Ewa Juszkiewicz - polska gwiazda światowej sztuki. "Pokaz obrazu 'Strąki' jest wydarzeniem wyjątkowym"

Krzysztof Ibisz oświadczył się Joannie Kudzbalskiej. Co wiemy na temat wybranki jego serca?

Porwano dwa psy Lady Gagi i postrzelono ich opiekuna. Artystka oferuje gigantyczną nagrodę za odnalezienie pupili

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości