Gwiazdy

RAAW na scenie Dzień Dobry TVN. Młody wokalista zaśpiewał debiutancki singiel "Do teraz"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
RAAW w piosence „Do teraz”
Dzień Dobry TVNRAAW w piosence „Do teraz”

22-letni wrocławianin Rafał Wszołek, znany jako RAAW, w wielkim stylu wchodzi na polską scenę muzyczną. Młody wokalista na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój debiutancki singiel "Do teraz".

RAAW przygotowuje solowy materiał

RAAW znany jest na wrocławskiej scenie undergroundowej. Prężnie rozwijający się muzyk nie boi się eksperymentować, dlatego miesza ze sobą różne gatunki i style. Swobodnie czuje się zarówno w rapie, jak i w popie, czego efektem jest jego debiutancki singiel "Do teraz".

Utwór wyprodukowany we współpracy z Pawbeatsem (Marcinem Pawłowskim) - popularnym muzykiem, kompozytorem i aranżerem, zwiastuje solowy materiał Rafała. Kolejne utwory fani będą mogli usłyszeć jeszcze w tym roku.

RAAW i singiel "Do teraz"

Słowa do utworu "Do teraz" napisał Rafał RAAW Wszołek, muzykę Marcin Pawbeats Pawłowski i Rafał RAAW Wszołek. Sam wokalista w jednym z wywiadów powiedział o swojej twórczości. - Chcę oddać jakiś klimat, przekazać coś, a forma naprawdę zależy od dnia czy aktualnego nastawienia. Zauważyłem jednak, że ludzie zaczęli zauważać moją umiejętność zabawy klimatami i skakania po nich - wyznał w rozmowie z rapowo.pl. - Jak zaczęliśmy pracę nad numerem "Do teraz", to byłem tym mega przytłoczony, patrzę na ten plan, patrzę na to studio, w którym nagrywaliśmy i mówię sobie: Kurde, napisałem numer w pokoju, który miał wylądować na moim kanale, gdzieś tam w przyszłości, a tu nagle się okazuje, że wbijam do jednej z największych wytwórni w Polsce. Jest to ogromny szok, ale też wyróżnienie. Mam ochotę na więcej - podsumował. Jak internauci zareagowali na debiutancki utwór Rafała? W mediach społecznościowych możemy znaleźć głównie takie komentarze, jak: "Kibicuję mocno i czekam na krążek", "Fajna muzyka, fajny wokal, fajny chłopak. Czego chcieć więcej?", "Świetna, powodzenia w tworzeniu innych sztosów".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek-Linda/East News

Pozostałe wiadomości