Gwiazdy

Quentin Tarantino po raz pierwszy został ojcem! Znamy płeć dziecka

Gwiazdy

Jeden z najbardziej cenionych reżyserów na świecie doczekał się potomka. 36-letnia partnerka Quentina Tarantino urodziła w sobotę, 22 lutego. Jest to pierwsze dziecko amerykańskiego guru reżyserii i scenografii.

Pierwsze dziecko Quentina Tarantino

Jeszcze do niedawna Quentin Tarantino nie dopuszczał do siebie myśli o zaburzeniu jego życiowego porządku. W jednym z wywiadów podkreślał, jak bardzo skupia się na karierze zawodowej.

Kiedy robię film, nie robię niczego innego. Skupiam się tylko na filmie. Nie mam żony, nie mam dzieci. Nic nie może stanąć mi na drodze

- powiedział reżyser.

Jego serce jednak udało się skraść izraelskiej modelce Danielle Pick, która urodziła pierwszego potomka Quentina Tarantino. Agent reżysera poinformował, że jest to syn! Jego imię pozostaje jednak wciąż nieznane.

Związek z Danielle Pick

Lata ogromnych sukcesów w świecie kinematografii, sprawiły, że Quentin Tarantino oddawał się w pełni filmom, które tworzył. Nie było miejsca na życie prywatne. W 2009 roku, podczas promocji jednego ze swoich filmów w Izraelu, poznał modelkę Danielle Pick, która pobudziła w nim wcześniej niewzruszone uczucia. Para po jakimś czasie jednak rozstała się, a sławny reżyser związał się z Courtney Hoffman, która zajmuje się kostiumografią.

W 2015 Danielle Pick i Quentin Tarantino znów się spotkali, a dwa lata później na palcu modelki pojawił się pierścionek zaręczynowy. Mimo kontrowersji, które budził ich związek ze względu na 20-letnią różnicę wieku, para w 2018 wzięła ślub w Los Angeles.

Zobacz też:

Żona 18 lat starsza od męża. "Jeżeli człowiek się zakocha, wiek nie ma znaczenia"

Quentin Tarantino – marka sama w sobie

Quentin Tarantino to 56-letni reżyser, scenarzysta, aktor i producent. Jego twórczość ekscytuje wielbicieli kina zarówno przed, jak i po premierze każdego kolejnego filmu. Jego historia brzmi jak spełnienie tzw. amerykańskiego snu. Urodzony w robotniczym mieście w Stanach Zjednoczonych pracował w wypożyczalni kaset wideo, a teraz stoi na szczycie. Swojego fachu nauczył się poprzez oglądanie filmów - był samoukiem.

Kiedy inni chodzili do szkoły, ja oglądałem filmy

- wspomina często w wywiadach Tarantino.

Jego kariera nabrała rozpędu po premierze filmu Pulp Fiction w 1994 roku, który zgarnął Złotą Palmę w Cannes, Oscara, BAFTA i Złotego Globa za najlepszy scenariusz. Znany również z takich produkcji jak Django, Bękarty Wojny, Wściekłe psy czy też Pewnego razu w Hollywood, w którym rolę Romana Polańskiego odegrał Rafał Zawierucha. Quentin Tarantino jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych reżyserów i to na temat jego twórczości dyskutuje się najczęściej. Przez krytyków określany jest jako wzorowy przykład twórcy postmodernistycznego.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości