Serial "Pułapka" - 2. sezon w TVN. Pierwszy odcinek już dziś o 21.30. Agata Kulesza opowiedziała o nim w DDTVN

Gwiazdy


Już dziś wieczorem (21.30) w TVN można będzie obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "Pułapka". W Dzień Dobry TVN o drugiej części serialu opowiedziała nam Agata Kulesza. Jej bohaterka - Olga Sawicka będzie musiała stanąć twarzą w twarz z przeszłością!

Drugi sezon serialu "Pułapka". Dziś o 21.30!

Już dziś na antenę TVN wraca trzymający w napięciu i uwielbiany przez widzów serial "Pułapka"! Nowy sezon powraca z nową tajemnicą i kryminalną historią do rozwikłania. Jaką?

Oj ciężką. Będzie musiała się skonfrontować sama ze sobą. W pierwszej części ze swoją przeszłością musiała się zmierzyć Ewa grana przez Mariankę Kowalewską, a tym razem to Olga Sawicka będzie musiała stanąć twarzą w twarz z tym, co się stało kiedyś. Dosyć krwawa część. Myślę, że ta dwójka jest mroczniejsza niż pierwsza transza. W drugiej części moja bohaterka jest trochę łagodniejsza. Zamieszkała z Ewą i tworzą rodzinę. Potrafią w końcu ze sobą rozmawiać. Trochę te kolce jej poodpadały.

- zdradziła Agata Kulesza.

Na tvn.pl możemy zobaczyć sesję zdjęciową promującą drugą transzę "Pułapki". W rolach głównych: Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek oraz Maciej Musiał. Zobaczcie, co zdradzili nam aktorzy o drugim sezonie serialu.

>>>Zobacz też: Kulesza: "Pułapka jest wieloznaczna. Podoba mi się jej intryga"

>>>"Pułapka" od kulis. Jak mieszka główna bohaterka serialu?<<<

Robią nas na ładnych. Pudrują, szminkują, lakierują, a potem ustawiają przed aparatem. Czarny w drugim sezonie "Pułapki" będzie musiał wydostać się z dosyć mocnych tarapatów. Większość swojego ekranowego życia spędzi w areszcie, gdzie rządzi prawo silniejszego, a więc będzie musiał walczyć o swoje.

-dodał Leszek Lichota.

Zmienia się relacja Ewy Z Olgą. Staje się ona bardziej partnerska. Zmienia się również relacja Ewy z Kamilem, którzy mają się ku sobie. Zaczynają prowadzić śledztwo na własną rękę i tak chcą pomóc Oldze. Będzie to sprawa kryminalna, dokładnie seria morderstw i będziemy dochodzić kto to zrobił i dlaczego.

-zdradziła Marianna Kowalewska.

Autor: Anna Kobyłka