Gwiazdy

Ptakova tuż przed premierą debiutanckiego albumu. "Płyta jest zbiorem moich emocji i doświadczeń"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ptakova to utalentowana wokalistka i autorka tekstów. Już 6 listopada ukaże się jej debiutancki album zatytułowany "Suma wszystkich dźwięków". Na naszej scenie artystka zaśpiewała piosenkę "Labirynty".

Ptakova – kim jest?

Ptakova, czyli Natalia Ptak, to wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej. Już 6 listopada światło dzienne ujrzy debiutancki album artystki zatytułowany "Suma wszystkich dźwięków". Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Marek Dziedzic, znany ze współpracy z artystami tj. Mela Koteluk, Artur Rojek czy Sorry Boys. Teksty na płytę Ptakova stworzyła natomiast wspólnie z Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem z Pogodno.

Jednym z trzynastu utworów, które znalazły się na płycie jest utwór "Bez nas", który wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. Ponadto na krążku znajdziemy także single "Corazón" oraz "Kastaniety". Na naszej scenie Ptakova wraz z muzykami Adamem Świerczyńskim i Krzysztofem Łochowiczem wykonała utwór "Labirynty".

Debiutancka płyta

Tuż na początku listopada swoją premierę będzie miał debiutancki album Ptakovej – "Suma wszystkich dźwięków". Jak przyznała artystka, z niecierpliwością czeka na wielki dzień i recenzje płynące od słuchaczy. Płyta, nad którą Natalia pracowała cały rok, to zbiór wielu emocji i doświadczeń, jakie towarzyszy jej w ciągu ostatnich kilku lat.

Ja - tworząc ten album - jedną z podróży już odbyłam, ale teraz czas na nowe przeżycia i słowa, tym razem w towarzystwie odbiorców. Bardzo mnie to intryguje

– zdradziła artystka.

Choć rok 2020 nie jest najlepszym czasem dla artystów, wierzymy, że niebawem wszystko wróci do normalności. Natalii życzymy samych sukcesów i tego, co najważniejsze, czyli wielu koncertów.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Carla Bruni wraca z nową płytą: "Muzyka jest dla mnie schronem"

Gordon Haskell, wokalista King Crimson, nie żyje. "Będziemy tęsknić za jego piękną muzyką, aksamitnym głosem i ciepłym uśmiechem"

Od modela po muzyka. Czym tym razem zaskoczył nas Mikolas Josef, czeski reprezentant Eurowizji 2018?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości