Gwiazdy

"Psy 3. W imię zasad". Oficjalny zwiastun filmu z Bogusławem Lindą

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. facebook.com/psywimiezasad/

„Psy 3. W imię zasad” niebawem w kinach! Już jest oficjalny zwiastun nowego filmu Władysława Pasikowskiego. Premiera produkcji przewidziana jest na styczeń 2020 roku. W filmie zagrają m.in. Bogusław Linda, Cezary Pazura i Marcin Dorociński.

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” już 17 stycznia 2020 roku. Akcja filmu toczy się współcześnie. Główny bohater - Franz Maurer (w tej roli Bogusław Linda) wychodzi z więzienia po 25 latach odsiadki za morderstwa. Franz został skazany na karę pozbawienia wolności w poprzedniej części filmu, czyli w „Psach 2. Ostatnia krew”. Jak Franz Maurer odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

W produkcji zagrają m.in.: Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Bogusław Linda i Artur Żmijewski oraz Mirosław Baka Jan Frycz.

Cezary Pazura o swojej roli w „Psach 3. W imię zasad” napisał na swoim koncie na Instagramie:

Wracam w roli Waldka „Nowego” Morawca. Będzie też oczywiście Bogusław Linda jako Franz Maurer. Odkąd widzieliśmy się po raz ostatni wyrosło całe pokolenie nowych „psów” - wkrótce ich poznacie!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu „Psy 3. W imię zasad”

Blisko 30 lat od premiery „Psów”

Od pierwszej odsłony kultowej produkcji Juliusza Machulskiego minęło prawie 28 lat! Premiera filmu „Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego odbyła się 20 listopada 1992 roku. Dwa lata po premierze filmu ukazała się jego kontynuacja pod tytułem „Psy 2. Ostatnia krew”.

>>> Zobacz też:

Zobacz film: Bogusław Linda otworzył kino

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości