Gwiazdy

Niezwykła przysięga małżeńska Rinke Rooyensa. Jego słowa były bardzo romantyczne

Gwiazdy

Aktualizacja:

Polskie media od kilku dni żyją kolejnymi doniesieniami ze ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Zakochani stopniowo dzielą się z fanami informacjami z tego wyjątkowego dnia w mediach społecznościowych. Teraz ujawnili treść przysięgi małżeńskiej pana młodego. Jest naprawdę wzruszająca!

Przysięga małżeńska Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobrali się w niezwykle bajkowej scenerii w słonecznej Grecji w luksusowym kurorcie Amanzoe niedaleko Porto Heli. Wśród zaproszonych gości znaleźli się rodzina i przyjaciele, a także kilka gwiazd. Cała uroczystość do ostatniej chwili była utrzymana w tajemnicy i dopiero teraz para młoda stopniowo uchyla rąbka tajemnicy.

Z postów opublikowanych w mediach społecznościowych wynika, że projektantka mody i producent w obecności zaproszonych gości mówili swoje własne przysięgi ślubne. Rinke treścią swojej podzielił się na Instagramie, a także opublikował krótkie wideo z momentu jej wygłaszania. Co powiedział?

Mówię do Ciebie zawsze: moja Wonder Woman. Ty jeszcze nie znałaś mnie, a ja Cię już kochałem. Moim marzeniem było Cię spotkać i poznać. Byłaś na plakacie w moim pokoju. Od momentu, jak myśmy przypadkowo - można tak powiedzieć - zaczęli ze sobą pisać, bo byłem zaproszony na Twoje urodziny i zaczęliśmy ze sobą flirtować... i nigdy nie myśleliśmy o tym, bo ten flirt był ustawiony tak, żeby się spotkać tylko raz... i od tego momentu, ta magiczna noc, otworzyła przed nami 1001 dni i nocy, i jeszcze więcej. I wiedziałem, że ja nie mogę bez Ciebie być. Dlatego do Ciebie pisałem, żeby spotkać się znowu, a kiedy spotkamy się znowu, już nigdy nie odejdę. Bo codziennie jesteś dla mnie prezentem. Codziennie Cię rozpakowuję i codziennie znowu tam jesteś, kolejnym prezentem. Kiedy piszę do Ciebie listy, piszę w nich 'I love to love you'. I to jest naprawdę to! Ja kocham Ciebie kochać! Nie mogłem dotąd spełnić swoich marzeń, bo moim marzeniem byłaś Ty. Każdy ma marzenia. O domu, o różnych rzeczach. Ale kiedy emocjonalne marzenia się spełniają, to to jest bezcenne. To jest na zawsze. To jest rzecz, która na zawsze będzie. I ja teraz chyba muszę ślubować! To ślubuję! Moja kochana, ślubuję, że wszystko u nas będzie w miłości. Że będę o Ciebie dbał, o naszą rodzinę będę dbał, a najbardziej o naszą miłość. Będziemy tworzyć skarbonkę 'przypomnień', gdzie my cały czas coś pięknego wkładamy. Ślubuję, że cały ja, całego siebie daję Tobie

- we wzruszających słowach obiecywał Rinke Rooyens.

Kreacje ślubne Joanny Przetakiewicz

Wiadomo, że Joanna Przetakiewicz miała na swoim ślubie kilka kreacji. Pierwsza z nich, w której prezentowała się podczas głównej ceremonii, pochodziła z domu mody Valentino. Była z delikatnej białej siateczki, na którą naszyto aplikacje 3D w żółte kwiaty, co dodało stylizacji niezwykłej dziewczęcości.

Pisała do Asi, bo nie mogłam się powstrzymać. Asia miała taką sukienkę, że ja oszalałam. Myślę, że to jest - dla mnie - najpiękniejsza suknia ślubna jaką kiedykolwiek widziałam w życiu

- mówiła kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak.

Teraz Dawid Woliński na Instagramie pokazał drugą kreację ślubną projektantki . Okazuje się bowiem, że gdy doszło do części "imprezowej", Joanna zmieniła sukienkę na bardziej śmiałą.

Na 'przebiórkę' wybrała taką już odważniejszą kreację, gdzie widać nogę, jest dużo piór... Jest taka bardzo spektakularna

- dodała w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o przygotowaniach do ślubu. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości