Gwiazdy

Przyjaźń w show-biznesie? To możliwe! Ostaszewska i Cielecka są tego przykładem

Gwiazdy


Kilka dni temu Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Agatą Kuleszą z czasów Akademii Teatralnej. Aktorki razem studiowały i wynajmowały razem mieszkanie. Przyjaźnią się do dziś. Basia Pasek w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o przyjaźniach w show-biznesie, o których nie mieliście pojęcia!

Przyjaźnie w show-biznesie ze szkolnej ławki

Agata Kulesza przyjaźni się nie tylko z Małgorzatą Kożuchowską, z którą wynajmowała przez pięć lat mieszkanie w czasie studiów. Dodajmy, że obie aktorki lubiły w czasach studenckich imprezować.

>>>Zobacz też: Serial "Pułapka" - 2. sezon w TVN. Pierwszy odcinek już dziś o 21.30. Agata Kulesza opowiedziała o nim w DDTVN

Kulesza od lat przyjaźni się również z Katarzyną Nosowską. Artystki pochodzą ze Szczecina, poznały się w wieku trzech lat! Jak wspomniała kiedyś Nosowska w rozmowie z Mateuszem Hładkim:

Nasi ojcowie pływali na jednym statku. Nasza przyjaźń trwa od 45 lat. I to jest nieprzerwany kontakt. Mieszkałyśmy na jednym osiedlu. Chodziłyśmy do jednej klasy w podstawówce, później ona poszła do liceum, ja do technikum, ale prywatnie nasza przyjaźń wciąż trwała. Następnie Agata przeniosła się do Warszawy do szkoły teatralnej. Ja w ślad za nią i zostałam piosenkarką. Teraz ma miejsce niezwykła sytuacja, ponieważ znów jesteśmy sąsiadkami jak za dawnych lat w Szczecinie.

Najbliższymi przyjaciółkami są również Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka. Poznały się w krakowskiej szkole aktorskiej. Aktorki spędzają ze sobą dużo czasu zawodowo, ale i prywatnie, o czym informują fanów za pośrednictwem social mediów. Maja i Magda jeżdżą razem na festiwale filmowe oraz muzyczne!

Przyjaźń z pracy

Agnieszka Dygant i Daria Widawska przyjaźnią się od kilku lat. Poznały się na planie serialu „Prawo Agaty”. Jak obie podkreślają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Połączyło je nie tylko podobne poczucie humoru, ale również to, że mają synów w podobnym wieku.

Dorota Wellman przyjaźni się z kolei z Bartkiem Jędrzejakiem. Jest to sąsiedzka przyjaźń. Dziennikarze spędzają razem czas na wystawnych kolacjach u Doroty, ale również wyjeżdżają na wspólne wakacje.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości