Gwiazdy

Przemek Kossakowski: "Jestem bardziej rozkojarzony. Ostatnio zgubiłem samochód". Samotne wyjazdy do lasu już mu nie pomagają

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Przemek Kossakowski o samotnych wyjazdach do lasu
Przemek Kossakowski o samotnych wyjazdach do lasu

Przemek Kossakowski prowadzi popularny program stacji TTV "Down the Road. Zespół w trasie". Obecnie emitowany jest trzeci sezon show, który nagrywany był bez przerwy przez niespełna trzy tygodnie w słonecznej w Turcji. Jak się okazuje, powrót z pracy do rzeczywistości jest dla podróżnika coraz trudniejszy.

Przemek Kossakowski o "Down The Road"

Bycie gospodarzem programu, w którym głównymi bohaterami są osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi, jest wyzwaniem, któremu Przemek Kossakowski bez wątpienia sprostał. Prowadzący ma w sobie niezwykle dużo empatii i wyrozumiałości dla uczestników. Szczerze z nimi rozmawia na trudne tematy, udziela rad i niejednokrotnie niesie im pomoc. Podróżnik wywiadzie z Justyną Piąstą, reporterką dziendobry.tvn.pl wyznał, że po prawie 3 tygodniach ciągłej pracy na planie, trudno jest mu uspokoić myśli i ochłonąć.

- Mam z tym coraz większy problem. Robiłem programy, które miały reputację ekstremalnych, w istocie takie były, mam wrażenie, że po nich, mówiąc kolokwialnie, szybciej się sklejałem niż teraz. "Down the Road" to jest morderczy tryb pracy, bo realizujemy go przez 18 dni, z jednym dniem przerwy, jeśli się uda. Kiedyś bym powiedział, że jadę do lasu na Podlasie, tam się zaszywam, tydzień dwa i daję rade, jestem posklejany, mogę wracać. A tutaj siedziałem w lesie miesiąc i nie powiem, żeby wiele mi to dało - przyznał Kossakowski.

Kossakowski bywa roztargniony

Nagrywanie programu "Down the Road" jest dla Przemka dużym wysiłkiem - zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Zmęczenie daje mu się później we znaki w życiu codziennym.

- Cały czas mam wrażenie, że po tych realizacjach jestem bardziej rozkojarzony. Ostatnio zgubiłem samochód. Przyszedłem na parking, okazało się, że nie ma samochodu. Potem sobie przypomniałem, że wieczorem zaparkowałem go w innym miejscu, ale tam też go nie było. Wziąłem numery telefonu do monitoringu, a kiedy wyszedłem, to uznałem, że auto musi być w tym pierwszym miejscu. Poszedłem i on tam był, a ja stałem przed samochodem. Niestety takie są koszty "Down the Road". Myślami cały czas błąkam się. Z natury jestem rozkojarzony, ale teraz to przechodzę już wszelkie granice. Niektórzy się tym niepokoją - podkreślił podróżnik.

"Down the Road 3" - gdzie i kiedy oglądać

Premierowe odcinki 3. sezonu "Down the Road" w niedziele o 22:00 w TTV! Dostępne są również w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości