Gwiazdy

Przemek Kossakowski poleca książkę o życiu Michała Milki z "Down the road". "To ważny wkład w tworzenie świata niepodzielonego"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Milka, bohater pierwszego sezonu "Down the road. Zespół w trasie" został głównym bohaterem książki Doroty Bielskiej. O nowym wydawnictwie w mediach społecznościowych poinformował Przemysław Kossakowski. "To przewodnik pozwalający zrozumieć część wspólnej rzeczywistości, której większość nie zna" – czytamy.

Michał Milka – kim jest?

Michał Milka to jeden z uczestników pierwszej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Na co dzień 38-letni gdańszczanin udowadnia, że niepełnosprawność nie jest żadną przeszkodą w spełnianiu marzeń i pasji. Mężczyzna pracuje w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, jest również aktorem-amatorem, a także laureatem nagrody "Człowiek bez barier".

Jego życiowa historia stała się inspiracją do napisania książki. W tym roku w sklepach pojawiło się wydawnictwo "Michał Milka. Łączę światy" autorstwa Doroty Bielskiej. W pozycji tej znajdziemy nie tylko perypetie głównego bohatera, ale również wywiady przeprowadzone z osobami z najbliższego otoczenia Michała.

Przemek Kossakowski poleca książkę Michała

Gdy książka pojawiła się w księgarni, nie omieszkał wspomnieć o niej prowadzący program – Przemek Kossakowski. Mężczyzna opublikował na Instagramie okładkę wydawnictwa, a także zarekomendował historię Michała.

Ta książka to nie tylko zapis istnienia Michała Milki zawarty w słowach jego i jego bliskich. To przewodnik pozwalający zrozumieć część wspólnej rzeczywistości, której większość nie zna. To przestrzeń, w której mówi się prostym językiem o ważnych rzeczach i mówi się prawdę, a nie tworzy jej iluzje. Myślę, że to ważny wkład w tworzenie świata niepodzielonego i książka, której potrzebujemy, nawet o tym nie wiedząc. Bardzo polecam. Książka jest dostępna w każdej dobrej księgarni, a w bio znajdziecie link do miejsca, gdzie można ją kupić bezpośrednio od Michała. Z opcją autografu

– napisał.

Pod postem Przemysława natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że z chęcią przeczytają książkę o życiu i losach uczestnika "Down the road": "I to będzie wyjątkowa pozycja", "Super! Z przyjemnością przeczytam", "Już kupiona czeka na przeczytanie pozdrawiam"

Michał Milka o książce

Wydawnictwem w sieci chwali się także główny bohater. Michał na Instagramie na bieżąco informuje wszystkich fanów o nowościach. W ostatnim z postów podkreślił, że dla wszystkich zainteresowanych dostępna jest książka z autografem oraz specjalną dedykacją.

- Kochani czy chcecie moją książkę z autografem albo nawet dedykacją? Zapraszam do kupowania. Bonusikiem jest kartka Michał Milka - Król Kier - wyjaśnił.

Zobacz wideo: Kossakowski i Hirsztritt na hulajnodze

Zobacz także:

Przemek Kossakowski i Janek Skiba z "Down The Road" w roli prelegentów. "To było coś więcej, coś ponad"

Przemek Kossakowski namalował wyjątkową kobietę. "Była przyboczną wiedźmą". Ma talent?

Janusz Chabior z żoną i Przemek Kossakowski z ekipą "Down the road" u Kuby Wojewódzkiego. "Życie jest piękne"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości