Gwiazdy

Przemek Kossakowski na festiwalu Pol'n'Rock. "Miałem świadomość, że tu mogło wydarzyć się wszystko"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Bartosz Krupa / East News

Przemek Kossakowski wraz z uczestnikami programu "Down the road" wziął udział w spotkaniu Akademii Sztuk Przepięknych. Zdjęciem z wizyty w Makowicach skradł serca obserwatorów.

"Down the road" na Pol'and'Rock

Przemek Kossakowski był jednym z gości festiwalowej Akademii Sztuk Przepięknych. To jedno z wydarzeń towarzyszących, którego myślą przewodnią są rozmowy z inspirującymi ludźmi. Choć Przemek Kossakowski był już gościem tej wyjątkowej ASP w 2017 roku, to tym razem pojawił się w wyjątkowym towarzystwie. Wraz z podróżnikiem na scenie pojawili się uczestnicy programu "Down the road": Paulina Ochocka, Paula Rakowska, Paulina Pigan, Adam Wdówka, Jan Skiba oraz Szymon Grzech.

Zdjęcie zrobione tuż przed festiwalową sceną pojawiło się na Instagramie Przemka.

- Pol'and'Rock Festival ogłaszam za udany - napisał dziennikarz. - Spotkanie pod auspicjami ASP było wyjątkowym doświadczeniem. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili nam swój czas.

Pod zdjęciem momentalnie zaroiło się od pozytywnych komentarzy: "Super spotkanie. Pozdrowienia całej ekipie" , "Wspaniali ludzie i cudowna ekipa", "Rewelacyjna fotka i super ludzie" - pisali internauci.

Przemek Kossakowski na Pol'and'Rock

Dziennikarz, w rozmowie z telewizją festiwalową Kręcioła TV, podzielił się swoimi wrażeniami z tegorocznej edycji.

- Miałem świadomość, że tu mogło wydarzyć się wszystko - skomentował Przemek Kossakowski. - Na ogół ta świadomość wiążę się z pewnego rodzaju spięciem, tylko tu jest Pol'and'Rock, więc po prostu sobie siedziałem i cokolwiek się nie wydarzy, to niech się dzieje. To jest niesamowite. Mają w sobie taki ładunek szczęśliwej prawdy, ale też prawdziwego smutku, że cokolwiek się nie wydarzy na scenie, to wiem, że zostanie obronione - podsumował.

Zobacz wideo: Adam Wdówka i jego marzenie. Jak udało mu się poznać zespół Afromental?

Zobacz także:

Julia Wieniawa pokazała taras. W jego urządzeniu pomogła jej gwiazda TVN: "Znany botanik, tu, po sąsiedzku"

Żona Borisa Johnsona spodziewa się "tęczowego" dziecka. Poprzednią ciążę poroniła: "Problemy z płodnością mogą być naprawdę trudne dla wielu ludzi"

Sylwia Peretti z "Królowych życia" wyszła za mąż. Jej suknia ślubna robi wrażenie: "Jak z bajki!"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości