Gwiazdy

"Mówili, że jestem babochłopem!" Jak zmieniło się życie Anny Kowalewskiej po programie Projekt Lady?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tematem dzisiejszego odcinka "Projekt Lady" będzie survival - jak sobie poradzą dziewczęta zdane tylko na siebie? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Kowalewską - jedną z uczestniczek poprzedniej edycji oraz Tatianę Mindewicz-Puacz - psychoterapeutkę i mentorkę.

  • Nowy odcinek Projekt Lady dziś (poniedziałek, 03.06) o 21:30- będzie survival!
  • Anna Kowalewska - jak zmieniło się jej życie po udziale w Projekt Lady?

Więcej: 

Pyskate, kłótliwe, leniwe! Nowa, mocna edycja Projekt Lady startuje już dziś

Nowy odcinek Projekt Lady - będzie survival!

W poniedziałek o godzinie 21.30 kolejny odcinek czwartego sezonu "Projektu Lady". Na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Mindewicz-Puacz - psychoterapeutkę i mentorkę w programie „Projekt Lady” oraz jedną z uczestniczek poprzedniej edycji - Annę Kowalewską, która opowiedziała o przemianie, jaka w niej nastąpiła po programie.

W dzisiejszym odcinku mentorki zafundują dziewczynom prawdziwy survival! Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem.

Dla mnie ekstremalne było chodzenie na szpilkach, to był mój survival. Dałam radę, ale na początku było bardzo ciężko - zażartowała Anna Kowalewska w studiu Dzień Dobry TVN.

Więcej: Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!

Co będzie się działo w dzisiejszym odcinku? Tatiana Mindewicz-Puacz zdradziła szczegóły:

Dla dziewczyn ten survival był wyzwaniem. Ten odcinek pokazał, że często wydaje się nam, że jesteśmy znacznie słabsi niż jesteśmy w rzeczywistości (...) Kiedy jesteśmy otoczeni masą gadżetów, masek, to wydaje się nam, że jesteśmy tym przytłoczeni i stajemy się słabi. Kiedy musimy na siebie liczyć, że musimy komuś zaufać, bo inaczej nie przetrwamy, to wtedy tak jak w sporcie, odpala się w nas to, co najlepsze - powiedziała Tatiana Mindewicz-Puacz.

Anna Kowalewska - jak zmieniło się jej życie po udziale w Projekt Lady?

Po udziale w Projekt Lady Anna Kowalewska postanowiła zmienić życie - planuje iść do szkoły policyjnej, myśli o studiach.

Zgłosiłam się do programu, bo chciałam być pewniejsza siebie. Mimo że trenuję boks, ta pewność siebie gdzieś jest, ale nie do końca. Chciałam też stać się bardziej kobieca - powiedziała Anna Kowalewska.

Po udziale w programie dostawałam dużo wiadomości. Większość z nich była pozytywna, ale oczywiście też słyszałam, że jestem babochłopem. Ale ja to rozumiem, ludzie mnie poznali przez pryzmat programu, a nie osobiście - dodała Anna.

Przypominamy, już dziś - w poniedziałek o godzinie 21.30, na antenie TVN premiera kolejnego odcinka Projekt Lady.

Zobacz też: 

"Proszę państwa, oto George!" Rozenek ma nowego psa

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości