Gwiazdy

Wielki finał programu "Projekt Lady 6". Kto otrzymał tytuł pierwszej damy tej edycji?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Finał programu "Projekt Lady 6"

Finał szóstej edycji programu "Projekt Lady" już za nami. Mieszkanki pałacu w Ojrzanowie przez 12 tygodni zdobywały cenne umiejętności i starały się zyskać uznanie wymagających mentorek. Największymi postępami w nauce wykazały się Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska. Oczekiwanie na werdykt było ostatnim wyzwaniem, z którym musiały zmierzyć się uczestniczki. Która z nich sięgnęła po wymarzony tytuł i wyjątkową nagrodę?

"Projekt Lady 6" - ostatnie zadania finalistek

Miłośnicy programu "Projekt Lady" przez wiele tygodni z zaangażowaniem śledzili zmagania kandydatek do tytułu pierwszej damy tej edycji. W końcu przyszedł czas na to, by dziewczęta stanęły przed obliczem ważnego werdyktu. Zgodnie z tradycją, wygrana to nie tylko godne pozazdroszczenia wyróżnienie, ale i cenna nagroda w postaci zaproszenia na stypendium w renomowanej szkole językowej w Oxfordzie.

W finałowym odcinku Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska miały szansę podsumować swoje dotychczasowe osiągnięcia i wykorzystać je jako wskazówkę na przyszłość. Z pomocą Tatiany Mindewicz-Puacz finalistki stworzyły mapy marzeń, stanowiące najlepszy dowód ich wielkiej przemiany. Nie obyło się także bez testu, który z myślą o uczestniczkach przygotowała Irena Kamińska-Radomska. Za sprawą lekcji dotyczącej bogatej kultury wschodu mentorka sprawdziła, czy dziewczęta potrafią odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji.

Przed finałową galą kandydatkom do tytułu pierwszej damy "Projektu Lady" powierzono też inne, niezwykle odpowiedzialne zadanie. Razem z fundacją "Pegasus" wzięły udział w działaniach wspierających zwierzęta.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Zobacz wideo: "Projekt Lady". Droga do finału 

"Projekt Lady". Droga do finału
"Projekt Lady". Droga do finału Źródło: TVN7

"Projekt Lady 6" - wielki finał

Finałowy wieczór był bardzo emocjonujący. Na ceremonię przybyły Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska, a także mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Nie zabrakło także prowadzącej program, Małgorzaty Rozenek-Majdan, która na przestrzeni kilkunastu tygodni wspierała uczestniczki w dążeniu do celu.

Kreacje dla finalistek przygotowali polscy projektanci: Tomasz Olejniczak, Robert Czernik oraz duet Hektor Świtalski i Robert Karger. Nie była to jednak jedyna niespodzianka, która czekała na Agatę, Zuzannę i Wiktorię. Okazało się, że w tym szczególnym dniu dziewczęta mogły liczyć na wsparcie pozostałych uczestniczek programu, ale i swoich bliskich, którzy pojawili się na finałowej gali.

Uroczyste przemowy kandydatek do tytułu zwyciężczyni zostały podsumowane werdyktem, który zgodnie z tradycją ogłosiła Małgorzata Rozenek-Majdan. Tytuł pierwszej damy szóstej edycji programu "Projekt Lady" i wyjątkową nagrodę otrzymała Agata Łabuda.

- Czuję się po prostu przeszczęśliwa, podekscytowana. Może tego nie widać, ale idę na pełnej parze i to, co sobie ustaliłam, będę po kolei spełniać. Jestem z siebie dumna - wyznała wzruszona 26-latka.

Wielki finał 6. edycji programu "Projekt Lady". Zobacz wideo:

Wielki finał 6. edycji programu "Projekt Lady"
Wielki finał 6. edycji programu "Projekt Lady" Wielki finał 6. edycji programu "Projekt Lady"

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości