Gwiazdy

Przed nami wielki finał "Projektu Lady". Kto ma szansę na zwycięstwo?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Finalistki programu "Projekt Lady"

Tegoroczne święta będą dla uczestniczek "Projektu Lady" jednymi z najważniejszych. Już w niedzielę 26 grudnia odbędzie się wielki finał szóstego sezonu programu. Do kogo trafi tytuł damy? Jakie ostatnie zadania będą czekać na trójkę finalistek przed ogłoszeniem werdyktu?

Projekt Lady 6 – ostatnie zadania finalistek

Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska, to finalistki szóstego sezonu programu Projekt Lady. Za kilka dni dowiemy się, która z nich otrzyma tytuł damy oraz zaproszenie na stypendium w renomowanej szkole językowej w Oxfordzie.

Uczestniczki przez 12 tygodni walczyły ze sobą, z emocjami i lękami. Dawały z siebie tyle, ile mogły oraz chłonęły rady i wskazówki ekspertów. Teraz finałowa trójka pełna nadziei oczekuje na werdykt. Zanim jednak rozpocznie się uroczysta gala, a dziewczęta wejdą na scenę i wygłoszą podsumowujące przemowy, czeka je bardzo intensywny czas. Razem z mentorką Tatianą stworzą swoje mapy marzeń, a widzowie dowiedzą się, jak panie widzą swoją przyszłość, jakie mają plany oraz jak na ich drogę życiową wpłynął pobyt w "Projekcie Lady".  

Co więcej, swój ostatni test przeprowadzi także mentorka Irena. Sprawdzi, jak finalistki odnajdą się w zupełnie nowej dla nich sytuacji - dziewczęta zapoznają się z kulturą wschodu, tradycyjnymi kimonami i ceremonią parzenia herbaty. Uczestniczkom zostanie także powierzone pewne zadanie. Razem z fundacją Pegasus wezmą udział w działaniach wspierających zwierzęta.

Akcja "Podaruj Misia komuś, kogo kochasz"

Podaruj misia komuś, kogo kochasz
Podaruj misia komuś, kogo kochaszDzień Dobry TVN
wideo 2/3
Rodzinne spotkania w Projekt Lady
Rodzinne spotkania w Projekt Lady To będzie jednej z najbardziej emocjonujących odcinków w 6. edycji "Projektu Lady". Co się wydarzy? Źródło: Dzień Dobry TVN

Projekt Lady 6 – wielki finał

Po wypełnieniu ostatnich zadań finalistki poznają werdykt. W tym emocjonującym momencie dołączą do nich niespodziewani goście, którzy pomogą przygotować się do uroczystej gali. Kreacje na wyjątkowy wieczór dla finalistek przygotują polscy projektanci: Tomasz Olejniczak, Robert Czernik oraz duet Hektor Świtalski i Robert Karger.

Jak myślicie, która z uczestniczek ma największą szansę na wygraną? Macie swoje faworytki?

Projekt Lady 6 - finał. Kiedy i gdzie oglądać?

Finał "Projektu Lady" w niedzielę 26 grudnia o godz. 19:00 w TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości