Gwiazdy

"Siłą tego programu są uczestniczki i ich historie". "Projekt Lady" wraca na antenę, a wraz z nim pojawią się nowości

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Niespodzianki w nowym sezonie „Projektu Lady”

"Projekt Lady" to program, który cieszy się ogromną popularnością. Już w piątek, 8 października, o 20.00 na antenie TVN7 będzie można obejrzeć premierowy odcinek 6. edycji show. Czego mogą się spodziewać fani programu? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z prowadzącą Małgorzatą Rozenek-Majdan.

"Projekt Lady 6" wraca na antenę

"Projekt Lady" to program, w którym młode dziewczyny - z pomocą ekspertów - starają się odmienić swoje życie. Pierwszy odcinek 6. sezonu będzie można zobaczyć już w piątek, 8 października, o 20.00 na antenie TVN7. Do tej pory show było emitowane na antenie głównej TVN. Ale ta zmiana to nie wszystko. - Czeka nas dużo nowości. Mamy nowy pałac, czyli nowe lokum dla dziewczyn. Ale przede wszystkim są nowe uczestniczki, nowe historie i wzruszenia - mówiła w Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca "Projekt Lady".

Wyznała także, że z każdą kolejną edycją producenci otrzymują bardzo dużo zgłoszeń i wybór nie jest łatwy. - Dla nas najważniejsze jest, aby dziewczyna miała chęć i odwagę na metamorfozę, a także wyciągnęła z tego projektu jak najwięcej dla siebie. Głęboko wierzymy, że jesteśmy w stanie wprowadzić trwałe zmiany w życie uczestniczek programu - dodała.

"Projekt Lady 6" jakich nowości możemy się spodziewać?

Warto dodać, że nowy dom dla uczestniczek to pierwsza nowość. W 6. sezonie będą uczyły się także tańca. Pojawią się też nowi eksperci. - Będzie parę ciekawych nazwisk. Do naszej ekipy - niemal na stałe - dołączył Qczaj. Wprowadził dziewczynom pewien reżim, dba o ich formę fizyczną - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Odcinek, który będzie można obejrzeć w piątek, 8 października, o 20.00 na antenie TVN7 otworzy już szósty sezon programu. Co sprawiło, że "Projekt Lady" cieszy się niesłabnącą popularnością? W ocenie Małgorzaty Rozenek-Majdan to zasługa uczestniczek. - Siłą tego programu są także historie dziewczyn, z którymi widz może się identyfikować. Dziewczyny dają bardzo dużo z siebie, a my jako realizatorzy tego programu staramy się robić wszystko, aby nie straciły do nas zaufania i traktujemy je tak, jak samych siebie - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości