Gwiazdy

Jeden weekend, cztery premiery teatralne, choć niekoniecznie sceniczne

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Ubiegły weekend bogaty był w premiery teatralne, na których zjawili się wyśmienici goście. Na spektaklach "Victoria True Woman Show" i "Wieczór Panieński Plus" nie brakowało śmietanki polskich celebrytów.

Grażyna Wolszczak zmieniła kolor włosów

Garnizon sztuki, czyli teatr Grażyny Wolszczak prezentuje sztukę "Victoria True Woman Show", w której grają Edyta Olszówka, Ewa Konstancja Bułhak i Konstancja Sokołowska. Widzowie zwrócili uwagę nie na treść sztuki, czyli przesłanie mówiące o tym, że każda kobieta jest superwoman, a na nowy kolor włosów założycielki teatru.

Marcin Łopucki z córką

- Były też imprezy, na których pojawiły się ciekawe duety. Na przykład Marcin Łopucki (mąż Katarzyny Skrzyneckiej - przyp. red.) ze swoją córką – wspomniał Mateusz Hładki w programie.

Łopucki odwiedził Kino Relax z okazji premiery sztuki "Wieczór Panieński Plus" w reżyserii Marii Seweryn, która jest najnowszą propozycją teatralną wystawianą na scenach wielu teatrów w Polsce. Jego żona – Katarzyna Skrzynecka – gra we wspomnianej sztuce jedną z ról. Wśród widzów nie zabrakło również Beaty Tadli ze swoim synem Jankiem Kietlińskim.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości