Gwiazdy

Koronawirus pokonał superbohaterów. Premiery "The Batman", "Shazam 2" i "The Flash" przełożone

Gwiazdy

Warner Bros przesuwa premierę „The Batman” ze względu na koronawirusa. Matt Reeves nie zdążył nagrać wszystkich scen do filmu przed wybuchem pandemii. Kinomaniacy, którzy chcieli zobaczyć Roberta Pattinsona w roli Mrocznego Rycerza będą musieli jeszcze poczekać.

Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu odbija się na branży filmowej. Pozamykane kina, wstrzymane produkcje filmowe i odwołane, bądź przesunięte premiery najbardziej wyczekiwanych filmów. W tym gronie znalazł się również „The Batman”.

Nowa data premiery "Batmana"

Kolejna z serii produkcja o przygodach Mrocznego Rycerza ze względu na epidemię musiała zawiesić tymczasowo swoje działania przy pracy nad filmem. Tym samym producent Warner Bros zdecydował się na przesunięcie premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów w najbliższym czasie. „The Batman” z Robertem Pattinsonem w roli głównej zobaczymy ponad 3 miesiące później, niż wcześniej zakładano. Film o superbohaterze w masce miał trafić do kin 25 czerwca 2021 roku , a zgodnie z najnowszym kalendarzem zobaczyć go będzie można 1 października 2021 roku .

Przesunięte produkcje DC Extended Universe

Przeniesiona premiera "Batmana" ma wpływ na pozostałe filmy z DCEU, które miały zadebiutować na ekranie. Oficjalną premierę "The Flash" przyspieszono i zamiast 7 lipca 2022 roku, pojawi się na ekranach kin 3 czerwca 2022 roku, natomiast druga część chłopca otrzymującego moce, dzięki którym staje się dorosłym superbohaterem, zatytułowana "Shazam" opóźniona jest o pół roku i pojawi się 4 listopada 2022 roku.

Zobacz zwiastun filmu "The Batman":

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości