Gwiazdy

Pracuje, majsterkuje i pomaga potrzebującym - Julia Kamińska nie ma czasu na nudę. „Bardzo dużą frajdę sprawia mi skręcanie mebli”

Gwiazdy

Czas izolacji inspiruje do odkrywania w sobie nowych talentów. Wielu polskich artystów udowadnia, że pobyt w domu nie musi być nudny. Do tego grona należy aktorka Julia Kamińska, która w czasie kwarantanny ma pełne ręce roboty. Czy serialowa BrzydUla wróci na ekrany?

Julia Kamińska - czas w domu

Najpierw skręcanie kredensu, a potem ławek tarasowych. Tak obecnie prezentuje się harmonogram prac Julii Kamińskiej, która w czasie domowej izolacji odkryła w sobie pasję do majsterkowania. Okazuje się, że skręcanie mebli stało się nowym hobby aktorki.

Spędzam czas w domu, w związku z czym, chcąc nie chcąc, musiałam się rozejrzeć trochę po domu i stwierdzić, że parę sprzętów mi brakuje

– przyznała aktorka.

Stwierdziłam, że prawdopodobnie już nigdy nie będzie takiego momentu, żebym mogła sobie to wszystko w pewien sposób nadrobić i że to jest ten moment, i powinnam chyba się tym zająć właśnie teraz

- dodała Julia Kamińska w rozmowie z Mateuszem Hładkim dla Dzień Dobry TVN.

Julia Kamińska - troska o pszczoły

Swój przedłużający się pobyt w domu Julia Kamińska postanowiła wykorzystać na pomoc pszczołom. Na swoim balkonie zasadziła miododajne rośliny.

Każdy z nas może zrobić coś dobrego, np. sadząc taką roślinę miododajną na balkonie i właśnie to zrobiłam

– wyjaśniła aktorka.

"BrzydUla" - nowy sezon

Serial „BrzydUla” zadebiutował na antenie przeszło 10 lat temu. Ale niedługo serialowa Ula Cieplak powróci na nasze ekrany.

Tym razem Julia Kamińska nie tylko wcieliła się w główną rolę, ale także została współautorką scenariusza serialu. Przy wymyślaniu kolejnych odcinków współpracuje ze swoim partnerem, głównym scenarzystą „BrzydUli”, Piotrem Jaskiem.

Nie łatwo jest się z nim pokłócić. Mam szczęście

– wyznała serialowa BrzydUla.

Co zapamiętała z pierwszych sezonów?

To był niezwykle intensywny czas. Kompletnie nie spodziewałam się tego, że to będzie popularny serial i że odciśnie na mnie tak duże piętno i zmieni całe moje życie

#poMOCnaMaseczka

Julia Kamińska od dawna angażuje się w pomoc potrzebującym. Obecnie wspiera akcję, której celem jest zebranie funduszy na zakup sprzętu medycznego ratującego życie, m.in. przenośnych respiratorów.

Każdy, kto chciałby w tym pomóc, może to zrobić poprzez zakup cegiełki w postaci bawełnianej maseczki ochronnej.

Można te maseczki przekazać na rzecz szpitali i ja tak osobiście zrobiłam

– powiedziała.

Jest to jedna z najpiękniejszych akcji, o jakich słyszałam i bardzo się cieszę, że mogę być jej ambasadorką

– wyznała aktorka.

Życie w czasach pandemii

Czas spędzony w izolacji wiąże się z wieloma trudnościami. Jedną z nich jest tęsknota za bliskimi.

Bardzo, bardzo tęsknię za swoją rodziną

– wyznała Julia.

Jeżeli jest jakikolwiek plus tej całej sytuacji, to na pewno doceniam to, że mogę być z kimś blisko, z kim mogę się poczuć bezpiecznie i bardzo chciałabym już móc czuć się bezpiecznie z moimi rodzicami i moją wspaniałą babcią

– dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Nie żyje twórca "Brzyduli". Sylvio Horta popełnił samobójstwo

Krzysztof Czeczot z "BrzydUli" został ojcem! Pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imię

Maja Hirsh o powrocie "Brzyduli"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości