Gwiazdy

Powstanie nowy "Strażnik Teksasu". Kto zastąpi Chucka Norrisa?

Gwiazdy

Chuck Norris

Jak podaje serwis Deadline, Jared Padalecki zostanie nowym Strażnikiem Teksasu w powstającym reboocie serii, zatytułowanym "Walker". Aktor, znany polskim widzom z seriali "Kochane kłopoty" i "Supernatural", zagra Cordella Walkera, w którego przed laty wcielał się Chuck Norris. Padalecki, jak wskazuje nazwisko, ma polskie korzenie. Jego dziadek był Polakiem!

Nową wersję klasycznej serii, która przyniosła Chuckowi Norrisowi światową sławę, opracowuje obecnie wytwórnia CBS Television Studios - podał serwis Deadline.

Strażniki Teksasu - reboot

"Strażnik Teksasu" z Chuckiem Norrisem to zdaniem wielu absolutnie kultowy serial, który doczekał się ośmiu serii. Debiutował w 1993 roku, a od finałowego odcinka oryginalnego "Walker, Texas Ranger" minęło już ponad 18 lat. Zdecydowanie przyszedł więc czas na powrót strażnika w odświeżonej wersji.

W nowej wersji "Strażnika" Jared Padalecki ma wcielić się w człowieka, który próbuje podnieść się po śmierci żony i zapewnić opiekę swoim dzieciom. Jednocześnie, po latach pracy „pod przykrywką”, walczyć będzie z przestępczością. W zwalczaniu złoczyńców pomagała mu będzie strażniczka-kobieta. Jeszcze nie wiadomo, kto ją zagra w serialu.

Jared Padalecki ma polskie korzenie

Jared Padalecki to aktor, który popularność zdobył dzięki roli chłopaka jednej z głównych bohaterek "Kochanych kłopotów" ("Gilmore girls"), ale przede wszystkim dzięki serialowi fantasy "Supernatural". Jeżeli informację o tym, że Jared Padalecki zastąpi Chucka Norrisa się potwierdzą, będzie to jego pierwsza rola tuż po „Supernatural”, który w tym roku ma swój ostatni, 15. sezon.

Swojsko brzmiące nazwisko Padaleckiego to nie przypadek – jego dziadkowie od strony ojca pochodzili z Polski, ale opuścili rodzinne Katowice i wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. Aktor chętnie mówi o swoich korzeniach, zna kilka słów w naszym języku.

Jared urodził się i wychował w Teksasie, gdzie jego ojciec był księgowym, a matka nauczycielką. Wydaje się, że to świetny kandydat na nowego Strażnika Teksasu!

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: Deadline

Pozostałe wiadomości