Gwiazdy

Powstał film o ostatnich dniach życia Brittany Murphy. "Od dłuższego czasu miała duże problemy ze sobą, ze swoim życiem"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?

Brittany Murphy zmarła niespodziewanie w 2009 roku. Do tej pory okoliczności jej śmierci są zagadką. Film "What Happened, Brittany Murphy?" ma rozwiać wątpliwości.

Śmierć Brittany Murphy

Brittany Murphy odnosiła ogromne sukcesy w Hollywood. Była niezwykle utalentowana, co pokazała występując w takich filmach jak "Przerwana lekcja muzyki", "Słodkie zmartwienia" czy "8 mila". Zmarła niespodziewanie w wieku zaledwie 32 lat.

- Oficjalna wersja przyczyny jej śmierci jest taka, że cierpiała na zapalenie płuc połączone z intoksykacją lekami. Natomiast ta mniej oficjalna, ta, którą porusza ten film dokumentalny, mówi o tym, że już od dłuższego czasu Brittany miała duże problemy ze sobą, ze swoim życiem - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska w programie Dzień Dobry TVN.

Prawdopodobnie brała leki ze względu na rozpadające się życie prywatne i nienajlepsze stosunki z mężem, Simonem Monjack'iem. Mężczyzna zmarł 5 miesięcy po śmierci Brittany.

Film o Brittany Murphy

Film "What happened, Brittany Murphy?" w reżyserii Cynthii Hill pojawi się na jednej z platform streamingowych już 14 października. Pokaże ostatnie chwile z życia aktorki, a także ma rozwiać wiele spekulacji i domysłów, które przez lata były tworzone przez tabloidy i fanów gwiazdy.

Dokument poruszy kilka ważnych wątków. Policja uznała śmierć aktorki za nieszczęśliwy wypadek, a sekcja zwłok wykazała, że warto przyjrzeć się kilku kwestiom. Była chora i leczyła się na własną rękę, w jej mieszkaniu była toksyczna pleśń. Brittany w ostatnich tygodniach życia wyglądała dramatycznie, była wychudzona, zmęczona i smutna. Sporo miejsca w tej produkcji poświecono także jej relacji z mężem, która miała być dla niej toksyczna.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości