Gwiazdy

Najzabawniejsze powiedzonka Joanny Krupy. Czy wiesz co oznacza "Hu kers"?

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla

Joanna Krupa zjednała serca widzów przede wszystkim swoim sposobem bycia i poczuciem humoru. Ważnym jego elementem jest unikatowy akcent i powiedzonka gwiazdy. Specjalnie dla was wybraliśmy te, które wypowiada najczęściej.

Powiedzonka Joanny Krupy

"O maj gasz"

Zestawienie otwieramy prostym tłumaczeniem zwrotu "o mój Boże". Wydawać się on może banalny, jednak cechująca gwiazdę ekspresja sprawia, że często z niego korzysta.

"Kongratulejszyns"/"Gratulacja"

Sposób, w jaki Krupa gratuluje uczestnikom programu, przechodzącym do kolejnego etapu, stał się już niemalże kultowy.

"Potenszal"

Gwiazda uwielbia komplementować uczestników. Często też ocenia ich delikatniej niż pozostali jurorzy. Jednym z najczęstszych pochlebstw, jakie mogą od niej usłyszeć, jest właśnie to, dotyczące ich "potenszalu".

"Tap madl"

Równie kultowy, co "gratulacja", jest sposób, w jaki Krupa wymawia nazwę programu. Jeśli się nad tym zastanowić, modelka jest jedyną członkinią jury, która robi to poprawnie!

"Ekspiriens", "nał", "kontejdżys", "feszyn szoł"

Jest kilka takich słów, które Krupa niemal za każdym razem wypowiada po angielsku. Makaronizmy w jej wydaniu każdorazowo brzmią uroczo. 

"Hu kers!"

Mało który zwrot tak dobrze oddaje duszę modelki, jak retoryczne pytanie: Kogo to obchodzi?

Kariera Joanny Krupy

Mija 11 lat, od kiedy Krupa dołączyła do ekipy "Top Model". Zostając jurorką w programie miała już na swoim koncie liczne sesje okładkowe w najważniejszych modowych i rozrywkowych magazynach na świecie. 

Krupa od lat bierze udział w kampaniach społecznych, w tym m.in. sprzeciwiających się okrutnemu traktowaniu zwierząt oraz homofobii.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości