Gwiazdy

Piotr Rubik o udziale w "Power Couple": "Zaskoczyło mnie, że moja żona jest taką wojowniczką"

Gwiazdy

TVN

Za nami pierwszy odcinek nowego programu TVN "Power Couple". Jego premiera odbyła się w sobotę 20 marca. W show obfitującym w emocje między partnerami udział wzięli m.in. Piotr i Agata Rubikowie. Teraz para ujawniła kulisy powstawania produkcji. Co było największym wyzwaniem?

Agata i Piotr Rubikowie o programie "Power Couple"

Państwo Rubikowie zostali jedną z siedmiu par biorących udział w show "Power Couple". Program polega na rywalizacji z innymi, walce ze swoimi słabościami oraz prawdziwych emocjach. Pokazuje też widzom, na ile partnerzy sobie ufają i czy są gotowi zaryzykować dla miłości.

– Mnie zaskoczyło to, że ten program bardzo mocno wymaga walki z własną psychiką, bo największą trudność, przynajmniej mi, sprawiała nie tyle fizyczność zadania, ile opanowanie psychiczne, opanowanie stresu, walka ze swoimi słabościami, które są w głowie – mówił Piotr Rubik w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Rubikom towarzyszył ogromny stres, który powodował, że nawet najprostsze czynności rosły do rangi wielkiego wyzwania. Mimo tego jednak dzielnie walczyli z innymi parami.

Ja się trochę zaskoczyłam sobą. Zaskoczyło mnie przede wszystkim to, że tak ciężko czasami robić coś, co się wykonuje na co dzień, i wykonać to, w czym się na co dzień jest dobrym. W momencie, kiedy przychodzi stres, niepewność sytuacji, okazuje się, że najprostsze rzeczy zaczynają być ciężkie do zrealizowania – wyznała Agata Rubik.

Choć pewne zadania przysparzały trudności, muzyk jest niezwykle dumny ze swojej żony. Wykazała się ona bowiem niezwykłą walecznością. Za wszelką cenę chciała odnieść sukces.

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że moja żona jest taką wojowniczką. Nigdy nie widziałem cię wcześniej w akcji. Jesteś niezwykła pod tym względem, nie chcę zdradzać szczegółów programu ani zadań, natomiast zobaczycie sami, Agata po prostu daje radę – dodał Piotr Rubik.

"Power Couple" - gdzie oglądać

"Power Couple" można oglądać od 20 marca w każdą sobotę o godz. 20.00 na antenie TVN. Program dostępny jest także w serwisie Player.pl

"Power Couple" - uczestnicy

Oprócz Agaty i Piotra Rubików w show udział biorą Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

TVN

Urodzinowa niespodzianka dla Agaty Rubik w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Źródło: Newseria

Pozostałe wiadomości