Gwiazdy

Agata Rubik wyjawiła tajemnicę na temat zaręczyn i ślubu z Piotrem. "Mogłeś się bardziej postarać"

Gwiazdy

Jakub Kamiński/EastNews

Agata i Piotr Rubikowie, bohaterowie programu "Power Couple", są parą z bardzo długim stażem. Poznali się w 2005 roku i od tamtej pory są właściwie nierozłączni. Teraz postanowili opowiedzieć o najpiękniejszym dniu ich życia. Okazuje się, że nie wszystko poszło po ich myśli.

Agata i Piotr Rubikowie o swoim ślubie

Izabela Janachowska porozmawiała z małżeństwem Rubików o ceremonii, która prawie 13 lat temu zelektryzowała polski show biznes. Od początku związku Agaty i Piotra, krok w krok podążali za nimi paparazzi, nie dając im właściwie chwili oddechu. Jak się okazuje, miało to przełożenie nie tylko na ich spotkania towarzyskie, ale także na tak ważne momenty, jak ślub czy nawet zaręczyny. Aby uniknąć niepotrzebnego rozgłosu Piotr zdecydował, że oświadczy się Agacie w domu. I, mimo że kompozytor klęknął przed ukochaną, a ona się zgodziła, z widzami Izabeli Janachowskiej podzieliła się pewną refleksją.

Ale, mimo że to było w domu, mogłeś się bardziej postarać

- wyznała zaskoczonemu mężowi.

Para zdradziła także tajemnicę związaną ze zmianą miejsca ceremonii. Okazało się, że zaledwie dwa tygodnie przed ślubem Rubikowie dowiedzieli się, że do Wrocławia na ich ślub zjadą się paparazzi z całej Polski. W ostatniej chwili podjęli więc decyzję o zmianie miejsca ceremonii. Mimo że wspominają swój ślub z uśmiechem na twarzy, zgodni są co do jednego: dziś uroczystość wyglądałaby zupełnie inaczej.

Piotr Rubik zgubił obrączkę ślubną!

W programie Janachowskiej para wyjawiła jeszcze jedną tajemnicę. Otóż, kompozytor zgubił swoją obrączkę, która oprócz symbolu małżeństwa, była jednocześnie pamiątką z podróży do Stanów Zjednoczonych. Oczywiście natychmiast udał się do jubilera, aby zamówić duplikat. Mogłoby się wydawać, że niepotrzebnie, bo zguba znalazła się, zanim jej replika została wykonana, ale dziś na palcu Piotra znajduje się właśnie ta druga obrączka. - Uznałeś, że jest wygodniejsza - stwierdziła Agata.

Cały wywiad z Agatą i Piotrem możecie zobaczyć tutaj:

Agata i Piotr Rubikowie w "Power Couple"

Małżeństwo Rubików to uczestnicy pierwszej polskiej edycji programu "Power Couple". W każdym odcinku toczą rywalizację z innymi parami. Udział w show to okazja do świetnej zabawy, ale też do tego, aby się lepiej poznać.

Jakiś czas temu Piotr wyznał, że zaskoczyła go wojownicza postawa żony , a w jednym z odcinków Agacie przytrafiła się drobna stłuczka podczas wykonywania zadania. Co wydarzy się w tym tygodniu? Zapraszamy w sobotę o godz. 20:00 do TVN.

Zobacz wideo: Power Couple | Odcinek 2 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości