Gwiazdy

Patrycja Markowska, Michał Szpak, Ewa Farna i Andrzej Piaseczny. Jakie plany na 2021 rok mają polskie gwiazdy?

Gwiazdy

Wraz z rozpoczęciem nowego roku każdy z nas ma nadzieję, że będzie on lepszy niż poprzedni. Snujemy plany i marzenia, nie wiedząc, czy pandemia koronawirusa da nam szansę na ich realizację. A jakie cele stawiają przed sobą gwiazdy w 2021?

Postanowienia noworoczne Patrycji Markowskiej

Patrycja Markowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że 2020 rok nauczył ją pokory , ale także tego, by cieszyć się małymi drobiazgami. A czego oczekuje od 2021?

- Moje postanowienia noworoczne to trochę zadbać o siebie ponieważ w czasie pandemii naprawdę apetyt mi tak dopisywał. Poza tym rozsmakowałam się w gotowaniu. Po raz pierwszy w życiu miałam na to czas. Więc chciałabym więcej się może ruszać i o to zadbać - powiedziała wokalistka.

Dodała również, że pragnie w mniejszym stopniu martwić się o najbliższych i nieco się uspokoić. Chce wiedzieć, że ci, których kocha, są bezpieczni.

Michał Szpak o 2021 roku

Okazuje się, że nie dla wszystkich 2020 rok był fatalny. Michał Szpak uważa wręcz, że był dobry ponieważ mógł odpocząć, a także spotykać się ze swoją rodziną i przyjaciółmi . Ma jednak nadzieję, że w przeciągu najbliższych miesięcy będzie miał więcej okazji, by podróżować.

- Na pewno chciałbym polecieć do Tybetu na medytację - to jest takie życzenie, które sobie postawiłem - i na Antarktydę, bo być może niebawem jej już nie będzie po prostu - wyznał wokalista.

Innym z kolei życzy, by potrafili wyciągać nawet z małych rzeczy swoje szczęście.

Obawy Ani Rusowicz

Artystka powiedziała, że ubiegły rok przyniósł jej mieszane przeżycia.

- 2020 wpisze się w moje życie, jako rok doświadczeń skrajnych - doświadczeń lęku, drżenia o życie najbliższych - stwierdziła w Dzień Dobry TVN.

Równocześnie wyznała, że pragnie, by w 2021 roku było lepiej i żebyśmy wszyscy nie musieli obawiać się już o swoje życie i codzienność.

- Życzę sobie, jak i wszystkim, przede wszystkim zdrowia - mówiła

Marzenia Ewy Farny

W 2020 roku Ewa Farna starała się nawet z tych negatywnych rzeczy wyciągać jakieś wnioski i z nich korzystać. Ma po prostu taką naturę.

- Każda zła rzecz niesie też coś dobrego - stwierdziła.

Na obecny rok ma jednak dosyć określone plany. Chce bowiem skupić się na muzyce.

- Ja sobie życzę, żebym dała radę wydać swoją płytę w Czechach i w Polsce, której się nie mogę doczekać - powiedziała.

Andrzej Piaseczny o swoich planach

Wokalista stwierdził, że w ubiegłym roku wszyscy uświadomili sobie, jak są mali w swoich postanowieniach. On sam również zdał sobie sprawę, że jesteśmy kompletnie niemocni i tacy już będziemy . A czy ma jakieś postanowienia?

- Absolutnie żadnych postanowień. Ja jestem człowiekiem czynu, tzn. uważam, że nie są potrzebne żadne przełomy czy kropki czy przecinki w kalendarzu, żeby sobie zmienić życie czy zmienić siebie - zdradził Andrzej Piaseczny.

W 2021 roku ma również bardzo przyziemne pragnienia.

- Czego bym sobie życzył? Wysokiego miejsca w kolejce po szczepionkę, no i spokoju na pewno - dodał.

Grzegorz Skawiński i jego druga pasja

Wokalista zespołu Kombii czas pandemii koronawirusa i wolne chwile poświęcił na oddanie się swojemu hobby.

- Wróciłem bardzo do malowania obrazów w tym czasie. To jest moja druga pasja - poza oczywiście graniem i śpiewaniem - no i powstało dużo rzeczy malarskich - wyznał Grzegorz Skawiński.

Co do 2021 roku - nie ma większych marzeń. Chce go po prostu przeżyć.

- Postanowiłem wytrwać - powiedział.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Katarzyna Chętnik

Pozostałe wiadomości