Gwiazdy

Popek i Dr Alban nagrali nową wersję "It’s My Life". Czy powtórzy sukces hitu z lat 90.?

Gwiazdy

iStockphotourbazon/Getty Images

Jakiś czas temu Popek opublikował na swoim Instagramie zdjęciem w towarzystwie autora przeboju "It’s My Life", Dr Albana. Post natychmiast zelektryzował fanów rapera. Szybko zaczęły się pojawiać komentarze z pytaniami o ewentualną współpracę obu artystów. Jak się okazuje… mieli rację! Popek i Dr Alban nie tylko przerobili hit z lat 90., ale także nagrali do niego własny teledysk.

"It’s My Life" w nowej odsłonie

Dr Alban to szwedzki piosenkarz eurodance nigeryjskiego pochodzenia, który zdobył sławę w latach 90. Jego hit "It’s My Life" podbiła europejskie listy przebojów i sprzedała się w nakładzie. Dziś piosenka znów zyskuje popularność. Wszystko za sprawą Popka, który postanowił nagrać wersją kultowego hitu i zaprosił do współpracy jego oryginalnego wykonawcę.

Za produkcję utworu odpowiada Claysteer. Klip do singla zadebiutował już na YouTube i w zaledwie 4 godziny zdobył ponad 160 tysięcy wyświetleń.

Kim jest Popek?

Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw, to urodzony w Legnicy raper i zawodnik MMA. W 2001 roku dołączył do krakowskiej formacji Firma, z którą występował do 2013 r. Później, wraz z producentem muzycznym Robertem M założył grupę Gang Albanii, która działa w latach 2014-2017.

Jego pierwszy solowy album zatytułowany "Wyjęty spod prawa" ukazał się w 2007 roku. W następnych latach wydał pięć kolejnych albumów.

W 2008 roku startował w brytyjskich zawodach MMA, jednak w 2016 r. poinformowano o podpisaniu przez Popka kontraktu z polską federacją.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Cleo i Dawid Kwiatkowski stworzyli wspólny utwór. Czy piosenka "Bratnie dusze" okaże się hitem?

Nowe wyzwania Krzysztofa Zalewskiego: "Zawsze staram się robić piosenki tak, żeby sprawiały mi przyjemność"

Kylie Minogue wraca w wielkim stylu na złotym koniu. Artystka zaprezentowała nowy teledysk

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości