Gwiazdy

W Sopocie gwiazdy podziwiają biżuterię inspirowaną oceanem. Karolina Pisarek: "Wracają wspomnienia"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jak co roku podczas wakacji gwiazdy odwiedzają Sopot. Maję Sablewską, Klaudię El Dursi, Klaudię Halejcio, Karolinę Pisarek i Agnieszkę Dygant do kurortu przyciągnęły nie tylko atrakcje związane z plażowaniem. Także premiera wyjątkowej kolekcji biżuterii, inspirowanej oceanem, była okazją do spotkania i rozmów o planach urlopowych.

Wydarzenie związane z zaprezentowaniem biżuterii odbyło się w specjalnej strefie otwartej dla gości. Tam gwiazdy miały okazję obejrzeć kolekcję i opowiedzieć o tym, jak spędzą resztę lata.

Kolekcja biżuterii Tous inspirowana oceanem

– Ta kolekcja wzbudza we mnie bardzo dużo pozytywnych emocji. Gdy patrzę na muszelki i perły, wracają wspomnienia. Przez pewien czas mieszkałam w ciepłych krajach, więc ozdoby z motywami morskimi mają dla mnie wartość sentymentalną. To oddziałuje na moje serce i robi mi się na nim ciepło – powiedziała Karolina Pisarek.

Maja Sablewska oglądając kolekcję, podzieliła się wiedzą o trendach. – Na sezon letni trendem wiodącym jest minimalizm. Mniej znaczy więcej – i w kolorach i w tym, co zakładamy na siebie, łącznie z biżuterią – powiedziała ekspertka. Jak opisuje nową kolekcję Tous? – Projektanci Tous czerpią z natury. Mamy tu trendy inspirowane oceanem i kamieniami półszlachetnymi. Bardzo to lubię, ponieważ biżuteria, jaką na siebie zakładam, musi mieć znaczenie i wartość – dodała.

- Próbowaliśmy uchwycić ten moment natury, która formuje rzeczywistość. Z jednej strony to jest delikatna, lekka biżuteria, ale z drugiej strony widać siły, które ją ukształtowały – powiedział Rafał Światłowski, Dyrektor Zarządzający Tous Polska.

Plany wakacyjne gwiazd

– Co roku przyjeżdżam nad polskie morze od kilku już dobrych lat, dlatego, że mój syn bardzo lubi tutaj być. On od pierwszego roku życia jest bywalcem Helu i ja też. Im jest starszy, tym swobodniej się tam czuje i ma też swoich kumpli z różnych miast, którzy przyjeżdżają w tym samym terminie - powiedziała Agnieszka Dygant.

– Moje życie teraz się zmieniło. Mam miesięczną córeczkę i przez najbliższe miesiące nie mogę sobie pozwolić na żadną podróż, żadne wakacje, niestety – powiedziała Klaudia Halejcio, śmiejąc się.

– Jesteśmy w trakcie remontu i on nam spłatał figla, mamy obsuwę półtora miesiąca i przez to nie wyjedziemy do naszych wymarzonych Stanów Zjednoczonych. To miał być miesięczny trip, a niestety, nie będzie, bo nie zdążylibyśmy przed wrześniem, kiedy dzieciaki wracają do szkoły. Tak więc wakacje spędzimy w dużej mierze w Polsce, pewnie właśnie w Trójmieście i na Półwyspie Helskim. To są nasze ulubione miejsca i myślę, że też będzie fajnie – powiedziała Klaudia El Dursi.

Zobacz także:

Moda plażowa dla dojrzałych kobiet. Jakie kostiumy kąpielowe sprawdzą się u pań 50+?

Szafa kapsułowa na lato. Jak powinna wyglądać garderoba minimalistki?

Jak dobrać bieliznę na lato, by była niewidoczna pod ubraniem? Oto sprawdzone rady

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Reporter: Agata Zjawińska

Pozostałe wiadomości