Gwiazdy

Polscy „Przyjaciele”. Poznaj ekipę, która pracuje nad serialem „Rekiny Warszawy”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Media obiegła niedawno informacja o tym, że „Przyjaciele” znów zagoszczą na małym ekranie. Kultowy serial powróci po 16 latach na jeden godzinny odcinek specjalny. Tymczasem w Polsce powstaje serial o grupie przyjaciół, którego premiera planowana jest na wakacje tego roku.

„Rekiny Warszawy”

Trwają prace nad serialem opowiadającym o życiu dzisiejszych 30-latków. Za produkcję odpowiada grupa aktorów, którzy przyjaźnią się zarówno na ekranie, jak i w życiu. Paczka postanowiła przenieść swoją chemię i sympatię na ekran, dlatego wspólnie tworzy serial komediowy.

Mamy już tak zwaną surówkę, scenariusz i roboczo nakręconych kilka odcinków. Mocno nad tym pracujemy

– wyznał Jakub Sporek.

Ekipa przyjaciół

Grupa poznała się pracując razem na planie lub przy okazji różnych castingów. Mimo że różnią się między sobą, łączy ich pasja, zainteresowania i wspólny projekt.

Poznałyśmy się z Moniką na planie, bo obie grałyśmy prostytutki. Tak nam się super rozmawiało, ze postanowiłyśmy dalej kontynuować tę znajomość. Spotykałyśmy się i rozmawiałyśmy. Później powstał pomysł projektu i każda ściągnęła swoich znajomych. Spotkaliśmy się wszyscy razem i od tamtej pory nasze więzy się zacieśniają

- wyznała Agnieszka Wrona, aktorka.

F.R.I.E.N.D.S

„Przyjaciele” to jeden z najbardziej kultowych seriali wszech czasów, który cieszy się niesłabnącą popularnością od 1994 roku. Przez lata miliony fanów z zapartym tchem śledziły perypetie bohaterów. Wiadomość o godzinnym odcinku specjalnym, który ukaże się w maju 2020 roku zelektryzowała wielbicieli serialowej paczki. Na ekranie ponownie pojawią się: Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer oraz Matthew Perry.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Powrót "Przyjaciół" na ekrany? Tak, to już pewne!

"Przyjaciele" znowu razem. Na Instagramie i... na ekranie?

Jennifer Aniston poprowadziła show Ellen DeGeneres. Schowała się za kanapą i straszyła fanów

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości