Gwiazdy

Anita Lipnicka pokazała zdjęcia córki. 16-letnia Pola Porter zachwyca niebanalną urodą

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Anita Lipcnicka w studiu Dzień Dobry TVN

Anita Lipnicka postanowiła pochwalić się zdjęciem córki. 16-letnia Pola Porter wzbudziła olbrzymie zainteresowanie wśród internautów i wywołała falę porównań do znanej mamy. Fani nie mają wątpliwości, że panie wyglądają jak siostry.

Anita Lipnicka - życie prywatne i kariera

Anita Lipnicka zaczęła podbój polskiej sceny dokładnie 28 lat temu, kiedy wraz z zespołem Varius Manx stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki. Jako 18-latka została zauważona podczas występu w łódzkim radiu. Później artystka postanowiła spróbować sił solo. Mając niespełna 20 lat, wyjechała do Londynu, gdzie pracowała nad autorskim materiałem. Tak powstał kultowy album "Wszystko się może zdarzyć".

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

W latach 2003-2015 piosenkarka była związana z walijskim muzykiem Johnem Porterem, z którym stworzyła duet również na scenie. W 2006 roku przyszła na świat ich córka, Pola. Obecnie Anita Lipnicka jest żoną Marka Gray’a. Para wzięła kameralny ślub na greckiej wyspie Hydra sześć lat temu.

Pola Porter - córka Anity Lipnickiej

W tym roku córka wokalistki, Pola, skończyła 16 lat. Artystka wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo dumna ze swojej pociechy. Fani niejednokrotnie twierdzili, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie. Warto przypomnieć, że Anita Lipnicka już w wieku 15 lat zaczęła karierę jako modelka. Przy zdjęciach, które opublikowała piosenkarka, pojawiły się oznaczenia jednej z agencji. Niewykluczone więc, że Pola pójdzie w ślady sławnej mamy. Tymczasem dumna rodzicielka wrzuciła kilka zdjęć córki na swój profil na Instagramie.

- Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia), chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem - czytamy we wpisie.

Pola Porter zrobiła na fanach wokalistki ogromne wrażenie. Nie brakowało komentarzy wyrażających słowa zachwytu. "Serio córka? Nie wierzę. To jednak może siostra?" - napisała jedna z internautek. "Jest kim się chwalić, oj jest! Piękna mama to i piękna córka" - wtórowała kolejna osoba.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości