Anna Wendzikowska poleca filmy na weekend: "Detektyw Pikachu" i "Słońce też jest gwiazdą"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ania Wendzikowska przejrzała dla nas repertuary i wybrała dwie pozycje, które koniecznie trzeba zobaczyć już w ten weekend. "Pokémon: Detektyw Pikachu" i "Słońce też jest gwiazdą". Na co się wybierzecie?

Zobacz też: 

Halle Berry o filmie „John Wick 3”: "Bardzo chciałam stać się częścią tego świata"

Anna Wendzikowska poleca dwie premiery kinowe w ten weekend: "Pokémon: Detektyw Pikachu" i "Słońce też jest gwiazdą".

"Pokémon: Detektyw Pikachu"

"Pokémon: Detektyw Pikachu" wchodzi do kin 31 maja. 

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego - detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City - rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

"Słońce też jest gwiazdą"

Natasha (Shahidi) i Daniel (Melton) pochodzą z różnych środowisk. Ona nie wierzy w nic, czego nie da się udowodnić naukowo. On to niepoprawny romantyk. Jedno z nich wkrótce wyjedzie na zawsze. Spotykają się przypadkiem w Nowym Jorku i jest im dany zaledwie jeden wspólny dzień. Czy można przeżyć wielką miłość, gdy czasu jest tak niewiarygodnie mało?

Więcej: 

"Tylko nie mów nikomu" - obejrzało ponad 14 milionów osób! Wstrząsający film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN