Gwiazdy

Scena pogrzebu w serialu "Seks w wielkim mieście". Trwają zdjęcia do kolejnego sezonu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Fani serialu "Seks w wielkim mieście" z niecierpliwością czekają na kolejny, 7. już, sezon. Wypatrują także przecieków informacji, starają się podejrzeć prace na planie i stylizacje aktorów. Ostatnio największe emocje wzbudziło nagrywanie sceny pogrzebu. Trwają spekulacje, kto zostanie uśmiercony.

"Seks w wielkim mieście" - pogrzeb w 7. sezonie

Po latach oczekiwania na nowy sezon, kilka miesięcy temu, fani tej produkcji odetchnęli z ulgą. Zdjęcia do 7. części ruszyły i co jakiś czas pojawiają się doniesienia z planu. Tym razem jeden z przechodniów nagrał w Nowym Jorku ujęcia, które wskazują, że w jednym z odcinków dojdzie do pogrzebu jednego z bohaterek lub bohaterów produkcji.

Jak donoszą media na całym świecie, uśmiercenie jednej z postaci ma się wydarzyć już w pierwszym odcinku nowego sezonu. Ma to być jedna z głównych postaci produkcji. Oficjalnej informacji w tej sprawie nie ma. Jednak wiele osób spekuluje, że chodzi o Samanthę Jones, którą grała Kim Cattrall. Aktorka zdecydowała się nie wracać na plan, więc taki rozwój wydarzeń wydaje się najbardziej prawdopodobny.

"Seks w wielkim mieście" - nowy sezon

Szykuje się wiele zmian. Jak już pisaliśmy, zabraknie jednej z czterech przyjaciółek, Samathy Jones, którą grała Kim Cattrall. Stylistka Patrizia Field, która podobnie jak serial, stała się kultową postacią, zrezygnowała z angażu przy powracającej produkcji na rzecz innego serialu. Zaangażowano natomiast jej wieloletnią asystentkę, Molly Rogers, która towarzyszyła Field nie tylko przy "SATC", ale również przy filmie "Diabeł ubiera się u Prady".

Prawdopodobnie sezon ujrzy światło dzienne już w 2022 roku. Na razie trwają zdjęcia.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości