Gwiazdy

"Pod powierzchnią". Tajemnica została w końcu rozwikłana

Gwiazdy

Aktualizacja:

Za nami finałowy odcinek „Pod powierzchnią”, który wieńczy skomplikowaną historię czwórki bohaterów. Poznaliśmy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Niestety niektóre z nich nadal pozostają bez odpowiedzi. Czy jest zatem szansa na drugą transzę serialu? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to odtwórców głównych ról serialu.

Intryga knuta przez sześć odcinków „Pod powierzchnią” doprowadziła do dramatycznego finału- krwawej zbrodni. Już w pilotażowym odcinku thrillera psychologicznego TVN-u widzimy, jak Marta Gajewska, grana przez Magdalenę Boczarską, wchodzi do szkolnej sali gimnastycznej z zakrwawionym brzuchem, trzymając w dłoni nóż. Nie wiemy jednak co się stało. Przebłyski z tego wydarzenia przebijały się przez cały serial. W kulminacyjnym, ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, jak doszło do zbrodni. Co ciekawe ofiarą rozżalonej i wściekłej uczennicy nie miała paść Gajewska, a jej mąż.

Atmosfera gęstniała z każdym odcinkiem

W 6. odcinku „Pod powierzchnią” Bartek Gajewski grany przez Bartłomieja Topę dowiedział się, że jego uczennica, a zarazem kochanka – Ola, grana przez Marię Kowalską jest w ciąży. Maciek, grany przez Łukasza Simlata odkrył, że jego córka spotyka się z dyrektorem szkoły – Gajewskim.

Z kolei komisarz Byszewska, grana przez Małgorzatę Hajewską, która przed dwóch laty prowadziła śledztwo w sprawie zaginionego Maksa, wpadła na nowy trop, który może pomóc jej rozwiązać sprawę.

Zaskakujący finał

W 7. odcinku serialu poznajemy odpowiedzi na kolejne nurtujące widzów pytania. Marta Gajewska odkrywa romans męża z nastoletnią uczennicą. Ta z kolei wyjawia żonie swojego kochanka, że jest z nim w ciąży. W następnej scenie dochodzi do zbrodni...

W ostatniej scenie serialu „Pod powierzchnią” widzimy opiekunkę zaginionego przed dwóch laty Stasia Gajewskiego, która bawi się z 4-letnim chłopcem o tym samym imieniu. Chłopiec zwraca się do niej "mamo". Scena jest bardzo wymowna. Prawdopodobnie jest to zaginiony synek Gajewskich. Scena daje widzom nadzieję na kontynuację serialu.

Kiedy i gdzie powtórki?

Producenci „Pod powierzchnią” przygotowali dla fanów serialu niespodziankę. Zaledwie kilka dni finałowym odcinku w stacji TVN, „Pod powierzchnią” powróci na antenę TVN 7.

Na prośbę widzów już od 5 grudnia serial będzie emitowany w każdą środę o godzinie 20.00. Dzięki powtórkom jeszcze raz będziemy mieli szansę przeżyć serialową opowieść i odkryć kolejne szczegóły intrygi, która zmieniła życie czwórki głównych bohaterów. Powtórki pozwolą także zobaczyć serial tym, którzy dotąd nie mieli tej możliwości.

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów serialu: Magdalenę Boczarską, Bartłomieja Topę, Marię Kowalską i Łukasza Simlata. Co ich zachęciło do zagrania w tej produkcji? Co pomogło im budować swoje postaci?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości