Gwiazdy

Premiera drugiego sezonu "Pod powierzchnią" już dziś. Zobacz zwiastun!

Gwiazdy

Premiera nowego sezonu "Pod powierzchnią" już 17 czerwca w serwisie player.pl. Jak po tragicznych wydarzeniach na szkolnym balu potoczyły się losy Gajewskich, Oli i Maćka?

Zobacz też: "Pod powierzchnią". Tajemnica została w końcu rozwikłana

Premiera nowego sezonu "Pod powierzchnią" już w poniedziałek 17 czerwca w serwisie player.pl!

Czego możemy spodziewać się w drugim sezonie, w pierwszym odcinku ?

Marta dwa tygodnie po ciężkiej operacji wychodzi ze szpitala i występuje o rozwód z Bartkiem. Godzi się ze śmiercią synka - Maksa i pierwszy raz odwiedza jego grób. Postanawia uwolnić się od przeszłości i zacząć od nowa. Nie chce oskarżać Oli, która ze względu na śledztwo, wciąż jest zmuszona się ukrywać.

Ola, w towarzystwie Janka, ucieka przed prywatnym detektywem. Justyna, mama dziewczyny, wraca do Polski, by pomóc Maćkowi ją odnaleźć. Między byłymi małżonkami dochodzi do kłótni. Czy będą potrafili znaleźć wspólny język, by ratować córkę? Dla nastolatki życie w ukryciu, z dala od domu okazuje się wyzwaniem – wkrótce, spodziewająca się dziecka Ola, trafia do szpitala. W gorączce dziewczyna woła… Bartka. Czy to znak, że wciąż go kocha?

Tymczasem komisarz Byszewska odkrywa, że jej syn, Radek Szot, ma powiązania z Igą, byłą opiekunką zaginionego syna Marty i Bartka. Co łączy tych dwoje? Czy to oni są odpowiedzialni za zniknięcie Maksa?

Źródło: TVN

Zobacz także:

Pozostałe wiadomości