Gwiazdy

Plejada gwiazd na 30. urodzinach miesięcznika „Pani”

Gwiazdy

Niedawno magazyn „Pani” obchodził okrągłe 30. urodziny. Z tej okazji zorganizowane zostało przyjęcie, na którym pojawiło się grono gwiazd goszczących na przestrzeni lat na łamach czasopisma. Na wydarzeniu gościła również Agnieszka Jastrzębska, która dziś w studiu Dzień Dobry TVN zdała relacje.

Jubileusz magazynu „Pani” to nie lada wydarzenie. Czasopismo istnieje na polskim rynku już 30 lat. Przez ten czas na okładkach pojawiało się wielu artystów i celebrytów. Nie zabrakło ich również na urodzinowej imprezie. Pojawili się m.in. Anita Lipnicka, Katarzyna Zielińska, Roma Gąsiorowska, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Herman.

Jak gwiazdy wspominają sesje dla magazynu „Pani”?

Ostatnio magazyn „Pani” wrzucił na instagramowym profilu zdjęcie starej okładki, na której pojawiła się Anita Lipnicka . Jak artystka wspomina ten dzień?

Bardzo mnie to bawi, ja nie wiem, jak to się stało, ale ja sama świętuję w tym roku 25-lecie pracy twórczej i ten czas tak szybko zasuwa.

– powiedziała Anita.

Katarzyna Zielińska przyznała, że sesja okładkowa, którą wykonała dla czasopisma, wpisała się w jej klimaty i stała się jedną z ulubionych sesji.

„Pani” zafundowała mi i to solidnie, bo po 40, okładkę, co się nieczęsto zdarza.

– przyznała Katarzyna Herman.

Bardzo nam zależało na tym, żeby okładka była jak najbardziej naturalna i żeby to piękno, które chcemy wydobyć nie było sztucznie podkręcone, żeby moja odsłona była jak najbliższa temu, kim ja naprawdę jestem, czyli ciepła, pełna wrażliwości i czułości.

– dodała Roma.

Challenge Kasi Zielińskiej

Podczas jubileuszu Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Kasią Zielińską. Przy okazji zapytała aktorkę o „Zielina Challenge”, który zorganizowała na Instagramie.

Kasia niedawno opublikowała w mediach społecznościowych kolaż swoich zdjęć. Aktorka zestawiła aktualne zdjęcie z fotografią sprzed 10 lat. Na potrzeby postów stworzyła swój własny hasztag i zachęciła inne gwiazdy do wzięcia udziału w wyzwaniu. Na czym polega? Na pokazaniu swoich niekoniecznie udanych zdjęć sprzed 10 lat.

Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? Challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu. Wrzucajcie i oznaczajcie #zielinachallenge. Czuję, że będzie na co patrzeć! Zdjęcia teraz i 10 lat temu.

- napisała w sieci aktorka.

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości