Gwiazdy

PLASTIC i "U Gonna Love It" na scenie DDTVN

Gwiazdy

Aktualizacja:

PLASTIC i hit "U Gonna Love It" promujący ich czwarty album na scenie Dzień Dobry TVN! Utwór jest połączeniem tanecznej muzyki elektronicznej z akustycznym wstępem inspirowanym... muzyką klasyczną epoki baroku. Co za mieszanka! Posłuchajcie sami!

Zobacz też:

Ten cover to hit! Mika Urbaniak & Victor Davies w utworze "America"

Singiel „U Gonna Love It” zapowiada czwarty album PLASTIC – formacji, która od lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. To zespół i duet producencki, który tworzą Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski. Płyta ukaże się za kilka miesięcy.

W „U Gonna Love It” Plastic odwołuje się do swoich electropopowych korzeni. Utwór jest połączeniem tanecznej muzyki elektronicznej z akustycznym wstępem inspirowanym muzyką klasyczną epoki baroku. W swojej treści zachęca do twórczego działania, odwołuje się do wyobraźni i tworzy dystans do rzeczywistości przeładowanej bodźcami:

Żyjemy zbyt szybko. Gonimy za rzeczami, które nas ominęły. Ważne, by trzymać dystans, nie dać się presji. Możemy spóźnić się z czymś czasem, sztuczka polega na tym, żeby wiedzieć, które rzeczy nie mogą czekać. Niby świat wokół jest coraz bardziej wirtualny, a my wciąż jesteśmy uzależnieni od poczucia racjonalności. Nie bierzcie wszystkiego zbyt serio...

Więcej:

TAITO ft. Gemeni - "Balkandance"

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości