Gwiazdy

Piotr Żyła nareszcie pokazał partnerkę. Znamy ją z serialu TVN

Gwiazdy

TVN/x-news

Po wielu miesiącach domysłów i spekulacji fanów oraz mediów, Piotr Żyła oficjalnie potwierdził, że jest w związku z Marceliną Ziętek. To pierwsze wspólne zdjęcie pary, w dodatku z wesela!

Rozstaniem Piotra Żyły z jego żoną, Justyną, żyła swego czasu niemal cała Polska. Nie ma co się oszukiwać, to było jeden z najgłośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie, a byli małżonkowie jeszcze długo po zakończeniu małżeństwa publicznie prali brudy. Wygląda jednak na to, że udało im się zakopać topór wojenny.

Piotr Żyła na pierwszym zdjęciu z Marceliną Ziętek

Niedługo po tym, jak Piotr Żyła rozstał się z żoną, w sieci zaczęły krążyć plotki o tym, że ma nową, młodszą partnerkę, próżno było jednak szukać potwierdzenia tych doniesień. Do czasu aż latem 2020 r. znajomy skoczka opowiedział prasie o jego płomiennej relacji z Marceliną Ziętek - początkującą aktorką znaną z serialu TVN "19 +".

Zakochani długo nie odnosili się do plotek na swój temat, chociaż zdjęcia jakie wrzucali do mediów społecznościowych niejednokrotnie były dwuznaczne i mogły nakierować internautów na pewne przypuszczenia. Dopiero teraz, niemal rok po tym, jak media dowiedziały się o ich miłości, Piotr Żyła postanowił oficjalnie pochwalić się partnerką na Instagramie.

- Ciekawy weekend się zapowiada - napisał obok zdjęcia.

Hashtagi wskazują na to, że para zaczęła długi czerwcowy weekend od zabawy na weselu.

Kim jest Marcelina Ziętek?

O Marcelinie Ziętek naprawdę głośno zrobiło się, kiedy media dowiedziały się o jej relacji z Piotrem Żyłą. Dziewczyna już wcześniej była jednak związana z show-biznesem. Na koncie ma dwa tytuły piękności: Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Widzowie mogą kojarzyć ją też jako Kaję Jarosik z seriali TVN "Szkoła" oraz "19+". Poza planem zdjęciowym studiuje na Uniwersytecie Śląskim.

Myślicie, że teraz Marcelina i Piotr będą częściej pokazywać wspólne zdjęcia?

Zobacz też:

Polska aktorka robi karierę w Bollywood. Zdradziła, jak wygląda praca na planie w Indiach

Bracia Collins wyzwali na pojedynek Filipa Chajzera. "Rękawice zostały rzucone"

Lady Gaga stworzyła kolekcję ubrań we współpracy z Versace. Okazała wsparcie osobom LGBTQ+

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki | Wiosna 2021 | Odcinek 12 - Piotr Żyła i Maciej Stuhr | Zwiastun

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości