Gwiazdy

Piotr Żyła buduje dom. Zdjęcia skoczka podsyciły domysły o nowym rozdziale w jego życiu

Gwiazdy


Najnowsze zdjęcia na instagramowym profilu Piotra Żyły wywołały falę spekulacji, jakoby skoczek miał wprowadzić się do nowego domu z 23-letnią Marceliną Ziętek. Para nie potwierdziła, że jest razem, jednak internauci doszukują się kolejnych dowodów. Wszystko zaczęło się od zdjęć z wakacji.

Piotr Żyła buduje nowy dom

Piotr Żyła zyskał dodatkową sympatię kibiców dzięki swoim żartom w trakcie wywiadów. Chyba każdy kojarzy charakterystyczny śmiech skoczka. W mediach społecznościowych sportowiec zachowuje jednak nieco więcej powagi. Ostatnio pochwalił się, że bierze czynny udział w budowie nowego domu. Posiadłość Żyły stanie w Ustroniu.

Co prawda Piotr Żyła na zdjęciach z budowy pozuje sam, ale fani spekulują, że w nowym gniazdku zamieszka ze swoją domniemaną partnerką, Marceliną Ziętek.

- Internauci od razu dopatrują się w tym początku nowego życia, bowiem ta piękna dziewczyna ma być rzekomo nową ukochaną Piotra Żyły. Wciąż rzekomą, ponieważ para jeszcze tego nie potwierdziła. Jest to aktorka naszego serialu "19+", także jeżeli się okaże, że faktycznie coś między nimi jest, to ja myślę, że to będzie kolejny bardzo głośny związek polskiego show-biznesu - mówiła Sandra Hajduk w studiu Dzień Dobry TVN.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Fani zaczęli domyślać się, że Piotra Żyła i Marcelina Ziętek są parą po tym, jak kilka miesięcy temu oboje wrzucili do sieci zdjęcia z tego samego miejsca. Było to przy okazji wakacyjnego wypadu nad jezioro. Od tamtego czasu media regularnie doszukują się kolejnych dowodów na ich relację. Obie strony jednak konsekwentnie milczą.

Piotr Żyła ma za sobą bardzo głośny rozwód z Justyną Żyłą. Byli już małżonkowie długo prali brudy publicznie. Bardzo możliwe, że po takim przykrym doświadczeniu skoczek woli trzymać życie prywatne z dala od mediów społecznościowych.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek skończy w tym roku 23 lata. Dziewczyna jest początkującą aktorką, od kilku sezonów wciela się w postać Kai Jarosik w serialu "19+". W międzyczasie realizuje się też jako influencerka. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 60 tysięcy osób.

Serial to nie pierwsza przygoda Marceliny z show-biznesem. Wcześniej z powodzeniem brała udział w konkursach piękności. Ziętek ma na koncie tytuły Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości