Gwiazdy

Piotr Woźniak-Starak to romantyk! "Agnieszka to nie tylko uroda, to mój partner"

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak była bohaterką ostatniego odcinka "Uwaga! Kulisy sławy". To co zrobiło na nas największe wrażenie, to to jak opowiadał o niej w programie jej mąż Piotr Woźniak-Starak. Posłuchajcie! To naprawdę wzruszające!

Zobacz też:

Nie zgadniecie, po kim Agnieszka Woźniak-Starak nosi ubrania

Agnieszka Woźniak-Starak była bohaterką ostatniego odcinka "Uwaga! Kulisy sławy". W programie o tym, jakim człowiekiem jest Agnieszka, opowiadał Piotr Woźniak-Starak:

O mnie i o Agnieszce niektórzy mówią, że jesteśmy jak "stare dusze". Rozumiemy się bardzo dobrze. Agnieszka to nie tylko uroda (...) Agnieszka jest wolnym duchem. Ona ujęła mnie tym, że wiedziałem, że ona będzie moim partnerem.

Ślub Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Woźniak-Starak był jak z bajki! Para pobrała się się w romantycznej Wenecji, w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande, 27 sierpnia 2016 roku. Przyjęcie weselne odbyło się w Pisani Moretta. W gronie gości znaleźli się m.in. Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Nergal, Edward Miszczak, Katarzyna Kolenda Zaleska, Zosia Ślotała oraz Kamil Haidar.

Więcej:

Pozostałe wiadomości