Gwiazdy

Piotr Stramowski przytył w pandemii i pokazał brzuch. "Chyba najwyższy czas wziąć się za siebie"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Piotr Stramowski po występach w filmach Patryka Vegi stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Teraz możemy oglądać go w serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Aktor przyznał, że w czasie pandemii dorobił się kilku dodatkowych kilogramów. Na dowód zamieścił w sieci zdjęcie "sześciopaka" sprzed kilku lat i aktualną fotkę, na której brzuch pozostawia sporo do życzenia.

Piotr Stramowski przytył

Piotr Stramowski to aktor, którego widzowie znają z kinowych hitów Patryka Vegi. Z charakterystycznym irokezem na głowie zagrał komisarza Dariusza Wolkowskiego „Majami” w filmach "Pitbull. Nowe porządki" oraz "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Wystąpił też w "Botoksie" i "Kobietach mafii". W tych rolach mógł się pochwalić idealnie wyrzeźbioną, umięśnioną sylwetką i imponującym "sześciopakiem" na brzuchu.

Niestety, to już przeszłość, co przyznał publikując na Instagramie zdjęcie sprzed kilku lat zestawione z aktualną fotografią. Na obu jest bez koszulki. Widać wyraźnie, że aktorowi przybyło kilka kilogramów.

- Before (2015) & After (2021) ? Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie... ??‍♂️??? Co myślicie? - zapytał aktor w podpisie.

Piotr Stramowski pokazuje brzuch

Fakt, że aktor przytył, wśród fanów wywołał mieszane uczucia. Jedni podeszli do tego z humorem.

- Ja tam widzę, że tylko trochę zarosłeś. Jedna i druga wersja jest w dechę, bo wygląd przyciąga, a charakter zatrzymuje - czytamy w komentarzach. Niektórzy zmiany wyglądu upatrują w tym, że Piotr Stramowski od niedawna ma dziecko.

- Tak się dzieje, jak się zostaje Tatą - żartują internauci. Ze słowami otuchy zwrócił się do aktora Mateusz Hładki.

- Szybko wrócisz do formy ? Mięśnie pamiętają tzw. pamięć mięśniową - pisze dziennikarz Dzień Dobry TVN .

- Ale nie wiem, czy jest chęć mięśniowa ???- odpowiada ze śmiechem Stramowski. Nie brakuje też opinii, że aktor szybko wróci do sylwetki sprzed pandemii.

- Miesiąc wystarczy i forma będzie sztos - zapewniają fani.

Piotr Stramowski: "To, jak wyglądam, mnie do jakiejś szufladki może też trochę wtrąca". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Aneta Kręglicka pochwaliła się przystojnym synem i jego dziewczyną

Aga i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obchodzili drugą rocznicę małżeństwa. "Było dużo plusów i minusów"

Dorota Gardias pochwaliła się na wizji swoją chrześnicą. "Mam dobrą reprezentantkę"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości