Gwiazdy

Trzy pokolenia na jednym zdjęciu. Piotr Rubik "Z wizytą urodzinową u mamy"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNJakub Kamiński/East News

Piotr Rubik odwiedził swój rodzinny dom. Miał ku temu wyjątkowy powód, ponieważ jego mama, Żanetta Wrońska, obchodzi urodziny. Znany dyrygent pochwalił się pięknym zdjęciem z rodzicami, żoną i córkami.

Piotr Rubik świętuje urodziny mamy

Urodziny to wyjątkowe wydarzenie, więc trzeba je należycie obchodzić. W tym szczególnym dniu, oprócz prezentów i tortu, bardzo ważny jest czas spędzony z najbliższymi. Dlatego znany dyrygent Piotr Rubik wraz z żoną Agatą i ich dwiema córkami, postanowił odwiedzić rodzinny dom. Spotkał się z rodzicami, ponieważ jego mama Żanetta Wrońska zorganizowała małe przyjęcie z okazji swojego święta.

Gwiazdor ma bliski kontakt z mamą. Co ciekawe, kilka lat temu pani Żanetta była jego menadżerką. Ponadto pracowała w Polskim Radiu jako realizatorka audycji "Podwieczorek przy mikrofonie".

- Dziś z wizytą urodzinową u mamy - napisał Piotr na Instagramie.

- Niedziela u Teściowej! Dziś Jej święto! Żyj nam 100 lat - dodała Agata na swoim profilu.

Rodzina Piotra Rubika

Piotr Rubik poznał Agatę w 2005 roku. Piękna blondynka była wówczas modelką i uczestniczką konkursów piękności. Pobrali się 21 czerwca 2008 roku. Pomiędzy nimi jest 19 lat różnicy wieku, jednak dla nich nie stanowi to żadnego problemu. Doczekali się dwóch córek: Heleny, która urodziła się w 2009 roku oraz Alicji, która przyszła na świat cztery lata później.

W tym roku Rubikowie obchodzili 13. rocznicę ślubu. Mimo upływu lat wciąż bardzo się kochają, lubią spędzać ze sobą czas i tworzą niezwykle zgraną rodzinę. Oboje mają fantastyczny kontakt z córeczkami, co udowadniają w każdym poście opublikowanym w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Urodzinowa niespodzianka dla Agaty Rubik

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości