Gwiazdy

Piotr Rubik na rodzinnym zdjęciu z teściową. "Jaka matka, taka córka"

Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie

Piotr Rubik wykorzystuje ostatnie dni wakacji i korzysta z pięknej pogody. W sieci pochwalił się zdjęciem z rodzinnego spaceru. Uwagę fanów zwróciła teściowa muzyka. Jak przyznali internauci, pani Jolanta Paskudzka wygląda jak siostra Agaty.

Piotr i Agata Rubikowie na rodzinnym spacerze

Agata i Piotr Rubikowie aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Zarówno muzyk, jak i modelka chętnie dzielą się w sieci prywatnymi zdjęciami z codziennego domowego życia. W niedziele nie było inaczej. Między gotowaniem obiadu a błogim lenistwem, Rubikowie postanowili skorzystać z pięknej pogody i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Na instagramowym profilu Agaty Rubik pojawiło się zdjęcie z rodzinnego spaceru z mężem, dziećmi oraz mamą.

Rosół się pyrtoli, a my na spacerku. Potem robimy knedle ze śliwkami. Miłej, rodzinnej niedzieli! PS. tak, ta najładniejsza to moja mama

- napisała Agata na Instagramie.

Fani nie przeszli obojętnie wobec nowego zdjęcia Agaty. Uwagę internautów zwróciła przede wszystkim pani Jolanta Paskudzka, która zebrała mnóstwo pochlebnych komentarzy na swój temat. Jak przyznali obserwujący, mama Agaty wygląda bardzo młodo i przypomina jej siostrę.

Jaka matka, taka córka

Wow! Myślałam, że to Twoja siostra!

- pisali internauci.

Piotr Rubik - weekendy z teściową

Tego samego dnia w sieci zdjęcie opublikował także Piotr Rubik. Muzyk pochwalił się na Instagramie nieco innym rodzinnym kadrem, a fotografie opatrzył zabawnym opisem.

Taka piękna pogoda, że koniecznie trzeba się wybrać na rodzinny spacer z teściową. Lubicie rodziców swojej drugiej połówki?

Na to pytanie odpowiedzieli fani Piotra. Część internautów przyznała, że również lubi się z rodzicami partnera lub partnerki i nie ma większych problemów z porozumieniem. Jak się okazuje, żarty o wrednych teściowych nie zawsze się sprawdzają.

Zdecydowanie lubię i szanuję rodziców mojego Męża. Nie we wszystkim się zgadzamy, ale uwielbiam z nimi spędzać czas

- napisała jedna z fanek.

Wszystkie kobiety Piotra Rubika. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Anna Pamuła napisała książke o Francji. Co o publikacji myśli jej przyjaciółka, Martyna Wojciechowska?

Maja Kuczyńska - królowa podniebnych akrobacji. "Szpagat w powietrzu jest łatwiejszy do zrobienia"

Zofia Zborowska w zupełnie nowej odsłonie. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości