Gwiazdy

Piotr Gąsowski na wakacjach z byłymi partnerkami. Przygotował dla nich grecką ucztę: "To coś erotycznego, cudownego, co uwielbiam"

Gwiazdy

Piotr Molecki/East News

Piotr Gąsowski wybrał się na zasłużony urlop na Kretę. Podczas wypoczynku na greckiej wyspie towarzyszą mu jego dwie byłe partnerki, Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska, a także ich dzieci i grupa przyjaciół. Aktor zakasał rękawy do pracy i pochwalił się, jak przyrządza grecką ucztę dla wszystkich. Zdradził przepis na swoje popisowe danie.

Piotr Gąsowski na wakacjach z byłymi partnerkami

Piotr Gąsowski jest znanym aktorem i prezenterem telewizyjnym. W swoim życiu prywatnym przeszedł wiele zawirowań. Przez kilkanaście lat był w związku z Hanną Śleszyńską, a owocem ich miłości jest syn Jakub. W 2005 roku związał się z tancerką Anną Głogowską, którą poznał w trakcie przygotowań do drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Dwa lata później przyszła na świat ich córka Julia. Obecnie Piotr i Anna nie są już razem.

Choć rzadko się to zdarza w polskim show-biznesie, to Gąsowskiemu udało się utrzymać dobre, wręcz przyjacielskie relacje z obiema kobietami. Tworzą patchworkową rodzinę, spędzają razem czas, a także jeżdżą na wspólne wakacje. Obecnie Piotr, Anna i Hanna, a także ich dzieci i grupa przyjaciół są na urlopie w Grecji. Na ich profilach w mediach społecznościowych fani mogą oglądać, jak świetnie się bawią.

Grecka uczta, czyli stifado według Piotra Gąsowskiego

Kto by pomyślał, że Gąsowski ma taką smykałkę do gotowania. Aktor na Instagramie pochwalił się, jak przygotowuje wołowy gulasz o nazwie stifado, którym zajadali się później jego rodzina i znajomi. Kuchenne popisy Piotra w kuchni udokumentowała Magda Steczkowska.

- To będzie greckie beef stifado z warzywami. Kiedy mięso jest pokrojone, trzeba zrobić marynatę. Potrzebujemy czosnek, oliwę, sos winegret, miód, cytrynę i tym wszystkim macerujemy mięso. Wstawiamy na około pół godziny do lodówki. Nie mamy niestety sosu sojowego, ale jakoś sobie poradzimy - powiedział na InstaStory Gąsowski.

Aktor marynując wołowinę, zachwycał się strukturą mięsa - To coś erotycznego, cudownego, coś co uwielbiam - wyznał aktor. Do dania należy dodać pokrojoną marchewkę, czerwoną cebulę, bakłażany, passatę pomidorową i pomidory z puszki.

Anna Głogowska i Hanna Śleszyńska obserwowały kuchenne poczynania swojego byłego partnera i pomagały mu w gotowaniu. To się nazywa rodzinna współpraca!

Zobacz wideo: W patchworkowej rodzinie Anny Głogowskiej. „Julka dostrzega, że to nasze towarzystwo potrafi się dogadać i to docenia”

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości