Piotr Cyrwus i Maja Berełkowska. Lubią spędzać ze sobą czas po tylu latach małżeństwa?

Gwiazdy


Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus są małżeństwem od ponad trzydziestu lat. Para poznała się podczas studiów na krakowskiej PWST, jednak miłość pojawiła się dużo później. Jaki jest sekret ich udanego małżeństwa? Czy lubią razem spędzać czas? Z aktorską parą spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Piotr Cyrwus i Maj Berełkowska są małżeństwem z ponad trzydziestoletnim stażem. Poznali się w latach 80. ubiegłego wieku podczas egzaminów do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Przez trzy lata studiów byli tylko znajomymi należącymi do jednej paczki, którzy spotykali się na imprezach i zajęciach. Maja pomagała Piotrowi pozbyć się góralskiej gwary.

>>> Zobacz także:

Przełom w ich relacji nastąpił pod koniec studiów, kiedy Piotr Cyrwus wrócił ze Stanów Zjednoczonych. Wystarczył im jeden wspólny wieczór, aby uznać, że chcą być razem. Po dziewięciu miesiącach stanęli na ślubnym kobiercu. Nie raz, a dwa, ponieważ para zdecydowała się na ślub cywilny i kościelny. Wesele było huczne i trwało aż dwa dni i dwie noce. Pożegnaniom gości weselnych nie było końca.

Piotr Cyrwus i jego żona doczekali się dwóch synów: Mateusza i Łukasza, a także córki - Anny Marii. Małżeństwo zajmowało się dziećmi naprzemiennie, ponieważ od początku ustaliło, że będą dla siebie partnerami.

Związek Piotra Cyrwusa i Mai Berełkowskiej jest bardzo udany, choć para nie ukrywała w wywiadach, że przytrafiały im się kryzysy. Ich powodem były między innymi rywalizacja i brak pracy. Na szczęście ten okres mają już za sobą.

Maja i Piotr dużo czasu spędzają razem. Jeżdżą na nartach, podróżują, relaksują się na basenie. Ich wspólnym hobby jest także jazda na rowerze.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN