Pink rozczuliła fanów duetem z 9-letnią córką. Fani domagają się, aby Willow poszła w ślady mamy

Gwiazdy

Aktualizacja:

Pink nagrała duet ze swoją 9-letnią córką Willow. Piosenkarka opublikowała wspólne nagranie z okazji zbliżających się walentynek. "Cover Me in Sunshine" ukazało się kilka dni po tym, jak dziewczynka zadebiutowała na TokToku piosenkarki. Fani są zachwyceni jej głosem. Sugerują, że Willow powinna pójść w ślady mamy.

Wygląda na to, że Pink wychowuje swoją następczynię. Gwiazda kilka dni temu opublikowała na TikToku wideo, na którym widzimy, jak jej 9-letnia córka Willow śpiewa nikomu dotąd nieznaną piosenkę "Cover Me in Sunshine". Było to pierwsze nagranie, jakie Pink wrzuciła na swój nowy kanał na TikToku. Jak się teraz okazuje, wybór tego utworu nie był przypadkowy. Zapowiadał on bowiem kawałek, który amerykańska gwiazda nagrała ze swoją najstarszą córką. Właśnie miał on swoją premierę w sieci.

Pink nagrała duet ze swoją 9-letnią córką Willow

Pink wrzuciła do internetu klip do swojej najnowszej piosenki. Utwór pt. "Cover Me in Sunshine" to ballada, będąca osobistym zapisem wspomnień i refleksji z czasu pandemii. Nagranie pojawiło się w internecie dziesięć miesięcy po tym, jak Pink ujawniła, że ona i jej 3-letni syn chorowali na COVID-19. Gdy artystka uporała się z chorobą, przekazała 1 milion dolarów na pomoc służbie zdrowia w pandemii. Tak wówczas mówiła o swoich doświadczeniach z COVID-19:

- Ten rok przyniósł nam wiele rzeczy. Smutny, samotny, przerażający. Był to jednak również cichy, refleksyjny i świetny nauczyciel - napisała wówczas Pink w oświadczeniu.

Czy córka Pink pójdzie w jej ślady?

Aby zamknąć ten trudny okres, a jednocześnie dać swoim fanom więcej radości z okazji zbliżających się walentynek, Pink wypuściła do sieci teledysk do swojego najnowszego utworu "Cover Me in Sunshine". W klipie widzimy, jak piosenkarka bawi się w najlepsze ze swoją 9-letnią córką na łonie natury.

Willow występuje w teledysku jednak nie tylko jako aktorka, lecz także w roli wokalistki. Córka gwiazdy śpiewa w nim jeden z refrenów. Okazuje się, że robi to na tyle dobrze, że fani artystki od razu zaczęli sugerować, aby ta pozwoliła pójść małej Willow w jej ślady. Czy gwiazda da się na to namówić? Czas pokaże. Po wysłuchiwania tej piosenki nikt chyba za to nie będzie miał wątpliwości, że apele fanów Pink są jak najbardziej uzasadnione.

Zobacz też:

"Najgorsza piosenka świata" kończy 10 lat. Słynny "Friday" doczekał się nowej wersji

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski stworzyli wspólny podcast. Wokalista: "Mówiłem, że będzie grubo"

Justin Timberlake po latach przeprosił Britney Spears. "Wiem, że zawiodłem"

Autor: Oscar Dąbkowski