Gwiazdy

Pierwsze zaręczyny w historii "Hotelu Paradise". "Kocham patrzeć w te oczy i chciałabym w nich tonąć już zawsze"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Jeszcze niedawno plotkowano o ich domniemanym rozstaniu, teraz uczestnicy randkowego show zdecydowali się na ślub. Kto wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?

"Hotel Paradise" Basia i Krzysztof zaręczyli się

Krzysztof Świst oświadczył się swojej ukochanej podczas wakacji w Turcji i został przyjęty. Narzeczeni pochwalili się radosną nowiną za pośrednictwem wakacyjnego vloga. Wcześniej jednak opublikowali posty, które w żaden sposób nie wskazywały na to, że podczas pobytu w ciepłym kraju doszło do zaręczyn.

- Dwa tygodnie minęło już od naszego powrotu z pierwszych wspólnych prawdziwych wakacji, gdzie beztrosko jak dzidzie mogliśmy cieszyć się każdą minutą słonecznego dnia i ciepłych nocy - napisał na Instagramie Krzysztof. - Wspaniały czas spędzony z najbliższymi w pięknym hotelu z zarąbistą obsługą. All in najlepszy Squad ever. Dziękuję. Już za chwile na YouTube ukaże się krótki film z tego wypadu. Zapraszam do oglądania - odesłał obserwatorów na swój kanał w serwisie.

W podobnym tonie utrzymany był wpis na profilu Basi, która zaznaczyła również, że poleca, aby obejrzeć film do samego końca.

- Kocham patrzeć w te oczy i chciałabym w nich tonąć już zawsze - wyznała zwyciężczyni 3. edycji "Hotelu Paradise". - Kiedyś uważałam, ze oczy mówią to, czego usta nie są w stanie oraz, że zaklęta jest w nich dusza, chyba dalej w to wierzę. Zdjęcie jest z pierwszego naszego wieczoru, na pierwszych wspólnych wakacjach - dodała.

Gdy obiecywany filmik pojawił się na YouTube, wszystko stało się jasne. Podsumowaniem nagrań z tureckiego hotelu była malownicza scena nakręcona z powietrza. Widać tam Krzysztofa, który klęka na jedno kolano i, sądząc z gestów, prosi ukochaną o rękę. Po reakcji odzianej w strój kąpielowy Barbary, która rzuca się przyszłemu mężowi na szyję, można wnioskować, że pomysł spędzenia razem reszty życia został obopólnie uznany za trafiony.

Krzysztof i Basia - historia związku

Basia i Krzysztof poznali się na planie 3. edycji hitu TVN7 "Hotel Paradise", jednak nie od razu stworzyli parę. Basia wygrała program w parze z innym uczestnikiem, Krystianem. Po powrocie do Polski ogłosili, że ich relacja nie przetrwała próby czasu. Ostatecznie Basia znalazła szczęście u boku Krzysztofa, któremu w programie partnerowała Kornelia.

Podczas programu jego prowadząca - Klaudia El Dursi - sugerowała, że miedzy Basią i Krzysztofem może zaiskrzyć. Jak się okazuje, miała dobrą intuicję. Tymczasem narzeczeni słyszą już bijące w oddali kościelne dzwony.

Zobacz wideo: Co słychac u Soni z "Hotelu Paradise"

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: TVN / x-news

Pozostałe wiadomości