Gwiazdy

Mija 25 lat od kiedy są razem. Pierce Brosnan z okazji rocznicy zdobył się na romantyczny gest w stronę żony

Gwiazdy

x-news

On – rozchwytywany aktor, ona – piękna dziennikarka i modelka. Razem tworzą wspaniały związek, pełen miłości. Od 25 lat są razem, a 19 lat temu przyrzekli sobie miłość na zawsze. Z okazji rocznicy ślubu opublikowali wzruszające wpisy. Zobaczcie sami.

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith – rocznica ślubu

Chociaż mogłoby się wydawać, że Pierce Brosnan ma idealne życie, tak nie jest. Jego pierwsza żona, Cassandra Hariss zmarła w 1991 roku z powodu raka jajnika. Trzy lata później, na imprezie branżowej w Cabo San Luca, aktor poznał dziennikarkę i modelkę Keely Shaye Smith. W 2001 roku para wzięła ślub, a ich miłość wciąż kwitnie. Małżeństwo w tym roku obchodzi 19. rocznicę ślubu.

Z tej okazji, na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowali poruszające wpisy.

Szczęśliwej rocznicy moja miłości, Keely…moja brązowooka dziewczyno, kiedy nie nadążam, czekaj na mnie…jak zawsze, moja miłości

- napisał Pierce Brosnan.

Jesteś najlepszą, najukochanszą i najczulszą osobą jaką znam. Szczęśliwiej rocznicy Pierce. Lecę na skrzydłach miłości

- odpowiedziała mu żona.

Para ma dwóch, dorosłych już synów - 23-letniego Dylana Thomasa i 19-letniego Parisa Becketta.

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith – kariery

Keely Shaye Smith pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i z zawodu jest dziennikarką. Była korespondentką w wielu programach, między innymi „The Home Show”, „Niewyjaśnione Tajemnice” i w „Dzień Dobry Ameryko”. Na swoim koncie ma także występ w teledysku i karierę modelki.

Pochodzący z Irlandii aktor, swoją karierę rozpoczynał w wieku 23 lat. Wtedy zadebiutował w sztuce Fredericka Knotta „Doczekać zmroku”. Pierce Brosnan ma na swoim koncie wiele ról, zarówno filmowych, jak i teatralnych. Zagrał w czterech filmach z serii o agencie Jamsie Bondzie („Golden eye”, „Jutro nie umiera nigdy”, „Świat to za mało”, „Śmierć nadejdzie jutro”), a w dwóch częściach musicalu „Mamma mia”, mogliśmy, oprócz talentu aktorskiego, podziwiać także jego talent wokalny.

Zobacz wywiad z aktorem:

Zobacz też:

Cameron Diaz szczerze o rezygnacji z kariery filmowej: "Zdałam sobie sprawę, że oddałam różne części mojego życia innym ludziom"

Znamy szczegóły sekretnego ślubu Seana Penna. Tak wygląda miłość w dobie koronawirusa

Ania Lewandowska pokazała cellulit. Które gwiazdy również nie wstydzą się niedoskonałości?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości