Gwiazdy

Pezet zagra tylko jeden koncert promujący płytę „Muzyka Współczesna”

Gwiazdy

Pezet i Taco Hemingway na PGE Narodowym podczas koncertu

Najnowszy album Pezeta "Muzyka Współczesna" ukazał się 27 września, ale już pięć dni przed premierą uzyskał status złotej płyty. Muzyk zapowiedział, że zagra jedyny koncert promujący jego ostatni album. Pezet zagra na warszawskim Torwarze 19 grudnia.

Ostatni album Pezeta okazał się prawdziwym hitem. Płytę zapowiadały single: "Obrazy Pollocka", "Intro" oraz "Gorzka woda". Pezet zapowiedział, że zagra tylko jeden koncert promujący jego ostatni krążek. Na swoim Instagramie napisał:

Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert. Wiem, że zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej jak się da. Będzie tam wszystko, co zawsze chciałem osiągnąć na scenie. Tu nie będzie kompromisów. Mam taki plan, żeby zagrać mój najlepszy koncert, tak jakby miał być ostatnim.

Pezet występował gościnnie na słynnym koncercie Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym. Fani byli zachwyceni. Teraz zapowiedział swój solowy koncert, w którym również mają uczestniczyć goście. Na grudniowym koncercie mają się pojawić gwiazdy, które współtworzyły ostatni album Pezeta oraz muzycy, z którymi artysta współpracował na przestrzeni ostatnich lat. Koncert na warszawskim Torwarze już 19 grudnia. Sprzedaż biletów rusza 10 października o godzinie 12:00 za pośrednictwem Going.

>>> Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości