Gwiazdy

Pezet rusza w trasę Magenta Tour 2020. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot. MaaHoo Studio/Getty Images

Pezet rusza w trasę koncertową Magenta Tour 2020. Sprzedaż biletów startuje 14 stycznia o godz. 10:00. Koncerty będą promować jego szósty album studyjny zatytułowany "Muzyka współczesna".

Po dłuższej przerwie raper wraca na scenę muzyczną. Jego poprzednia płyta "Radio Pezet" ujrzała światło dziennie w 2012 roku. Po jej wydaniu artysta zmagał się z wieloma problemami - zdrowotnymi oraz zawodowymi. Ostatecznie zła passa opuściła rapera i zapowiadana od jakiegoś czasu "Muzyka współczesna" trafiła na sklepowe półki we wrześniu 2019 roku. Płyta tytułem nawiązuje do pierwszych czterech albumów i zbiera świetne recenzje.

Kiedy odbędą się koncerty z trasy Magenta Tour?

Po sukcesie grudniowego występu na Torwarze (bilety wyprzedały się w zaledwie 15 minut) wykonawca zdecydował się na kilka kolejnych spotkań z fanami. Wielu pozostaje niepocieszonych, gdyż trasa obejmuje jedynie cztery polskie miasta:

  • 22 lutego Gdynia Arena
  • 6 marca MCK Katowice
  • 10 marca Wrocław Hala Stulecia
  • 5 kwietnia Warszawa Torwar

Magenta Tour 2020

Obecnie bilety dostępne są w przedsprzedaży dla użytkowników AllegroSmart. Oficjalna sprzedaż rusza 14 stycznia o godz. 10:00. Co istotne, wszystkie bilety są personalizowane, a przy zakupie należy podać imię i nazwisko każdego uczestnika koncertu. Dane na bilecie będą weryfikowane przy wejściu z dokumentem tożsamości.

To jednak nie koniec ograniczeń przy zakupie. Dozwolony limit biletów na użytkownika wynosi sześć sztuk, a płatność musi być wykonana w przeciągu dwóch godzin od rezerwacji przez szybkie płatności. Nie będą akceptowane tradycyjne przelewy.

Niestety, nadal nie podane zostały ceny biletów na koncert artysty, jednak można się spodziewać, że będą pokrywać się z kosztami za grudniowy występ Pezeta. Ceny wejściówek na jego koncert na Torwarze wahały się (w zależności od usytuowania) od 79zł do 109zł.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości