Gwiazdy

Perfect Picture - program, w którym gwiazdy uczą się robić idealne zdjęcia. "Jest dużo emocji"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Czy można zrobić zdjęcie idealne?
Czy można zrobić zdjęcie idealne?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Program Perfect Picture to nie tylko walka o najlepsze zdjęcie, ale też mnóstwo innych atrakcji i emocji. Wyzwania momentami są naprawdę ekstremalne. Jak radzą sobie z nimi ambitni i przebojowi uczestnicy show?

Perfect Picture - nowy program w TVN7

Program Perfect Picture to wyjątkowa, pełna pasji podróż po foto świecie. Biorą w nim udział osoby ze świata telewizji, sportu, mody i muzyki: Ada Fijał, Łukasz Zagrobelny, Ernest Musiał, Katarzyna Dziurska, Mariusz Jakubowski, Laura Breszka, Matteo Brunetti i Żaklina Ta Dinh. - Mamy wspaniałą ósemkę gwiazd, z których każda jest zupełnie inna, ale każda bardzo przebojowa i bardzo ambitna. Każdy chce zrobić to idealne perfect picture - powiedziała prowadząca program Patricia Kazadi.

Na uczestników show przygotowano wiele atrakcji. - Jest dużo emocji, dużo ekstremalnych wyzwań, zarówno psychicznych, jak i fizycznych - dodała Patricia Kazadi. Są więc skoki, szybkie samochody, kaskaderskie wyczyny, w trakcie, których należy opanować sztukę robienia nienagannych fotografii.

Perfect Picture - uczestnicy

Dzisiaj wszystkie zdjęcia wykonujemy przede wszystkim telefonem, dlatego obsługa tradycyjnego sprzętu była ogromnym wyzwaniem dla uczestników programu. - Tutaj trzeba było wziąć do ręki profesjonalny aparat, profesjonalne obiektywy, nauczyć się tego wszystkiego - powiedział Matteo Brunetti.

A Kasia Dziurska dodała: "ustawić przysłonę, migawkę, ISO. Na samym początku dla nas to była czarna magia, ale czasem wszystkiego się dowiedzieliśmy".

Wśród ekspertów znaleźli się najlepsi polscy i światowi fotografowie, którzy tworzyli okładki najpopularniejszych magazynów. Program "Perfect Picture" można oglądać od piątku, 7 października o 19:30 w TVN7.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości